Kokoelma:

Hair

Esittelyssä olevat tarjoukset hiustenlähtöä vastaan

  •  
  • Rene Furterer Style Vegetal Holding Gel 150 ml
    -21%

    Rene Furterer Style Gel Vegetal, kiinnitys 150 ml

    Normaalihinta €13,40 8,93 € / 100ml
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €16,90
    Säästät: -€3,50
    8,93 € / 100ml
  •  
  • Rene Furterer Lissea Smoothing Thermo Protective Spray 150 ml
    -23%

    Rene Furterer Lissea lämpösuojaava suoristava suihke 150 ml

    Normaalihinta €16,10
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €20,90
    Säästät: -€4,80
  • Rene Furterer Style Vegetable Hairspray Spray 300 ml
    -28%

    Rene Furterer Style kasvipohjainen hiuslakka, suihke, 300 ml

    Normaalihinta €15,00 5,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €20,90
    Säästät: -€5,90
    5,0 € / 100ml
  • Rene Furterer Style Vegetal Foam 200 ml
    -23%

    Rene Furterer Style kasvipohjainen vaahto 200 ml

    Normaalihinta €16,10 8,05 € / 100ml
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €20,90
    Säästät: -€4,80
    8,05 € / 100ml
  •  
  • Rene Furterer Style Texturising Spray 200 ml
    -26%

    Rene Furterer Style -teksturoiva suihke 200 ml

    Normaalihinta €15,40 7,7 € / 100ml
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €20,90
    Säästät: -€5,50
    7,7 € / 100ml
  •  
  • Sendo Liquid Crystal, 100 Ml
    -29%

    Sendo-nestekide, 100 ml

    Normaalihinta €21,10 21,1 € / 100ml
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €29,75
    Säästät: -€8,65
    21,1 € / 100ml
  •  
  • Sendo värinsuojashampoo, 250 ml
    -30%

    Sendo värinsuojashampoo, 250 ml

    Normaalihinta €6,90 2,76 € / 100ml
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €9,80
    Säästät: -€2,90
    2,76 € / 100ml
  • Sendo Repairing Mask, 200 Ml
    -27%

    Sendo korjaava kasvonaamio, 200 ml

    Normaalihinta €9,70 4,85 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€3,50
    4,85 € / 100ml
  • Ghd Air Professional Hair Dryer Professional Hair Dryer (Black), 1 unit
    -21%

    Ghd Air Professional -hiustenkuivaaja (musta), 1 kpl

    Normaalihinta €131,71 131,71 € / 1ud
    Alennushinta €131,71 Normaalihinta €166,80
    Säästät: -€35,09
    131,71 € / 1ud
  •  
  • Ghd Original Straightener Styler, 1 pc.
    -32%

    Ghd Original Styler -hiustenmuotoilurauta, 1 kpl

    Normaalihinta €172,09 172,09 € / 1ud
    Alennushinta €172,09 Normaalihinta €252,00
    Säästät: -€79,91
    172,09 € / 1ud
  •  
  • Ghd Professional Mini Straightener, 1 unit
    -22%

    Ghd Professional Mini -hiusten suoristin, 1 kpl

    Normaalihinta €195,79 195,79 € / 1ud
    Alennushinta €195,79 Normaalihinta €250,79
    Säästät: -€55,00
    195,79 € / 1ud
  •  
  • Sendo Colour Protecting Conditioner, 250 Ml
    -28%

    Sendo värinsuojava hoitoaine, 250 ml

    Normaalihinta €7,30 2,92 € / 100ml
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €10,20
    Säästät: -€2,90
    2,92 € / 100ml
  •  
  • Sendo Repairing Shampoo, 250 Ml
    -29%

    Sendo korjaava shampoo, 250 ml

    Normaalihinta €7,00 2,8 € / 100ml
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €9,80
    Säästät: -€2,80
    2,8 € / 100ml
  • Sendo Repairing Conditioner, 250 Ml
    -26%

    Sendo korjaava hoitoaine, 250 ml

    Normaalihinta €7,50 3,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €10,20
    Säästät: -€2,70
    3,0 € / 100ml
  • Olaplex Volumizing Blow Dry Mist Volumizing Protective Mist, 150 ml
    -41%

    Olaplex Volumizing Blow Dry Mist – volyymia lisäävä suojaava sumute, 150 ml

    Normaalihinta €20,10 13,4 € / 100ml
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €34,00
    Säästät: -€13,90
    13,4 € / 100ml
  • Farline Anti-Hair Loss, 56 effervescent tablets
    -25%

    Farline Anticaída, 56 poreilevaa tablettia

    Normaalihinta €10,40 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €13,83
    Säästät: -€3,43
    0,19 € / 1ud
  • Sendo Nourishing Conditioner, 250 Ml
    -29%

    Sendo ravitseva hoitoaine, 250 ml

    Normaalihinta €7,20 2,88 € / 100ml
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €10,20
    Säästät: -€3,00
    2,88 € / 100ml
  • Sendo Colour Protection Mask, 200 Ml
    -28%

    Sendo Värinsuojanaamio, 200 ml

    Normaalihinta €9,50 4,75 € / 100ml
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€3,70
    4,75 € / 100ml
  •  
  • Phyto Volume Spray Brushing , 150 ml
    -31%

    Phyto Volumen Brushing -suihke, 150 ml

    Normaalihinta €13,80 9,2 € / 100ml
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€6,10
    9,2 € / 100ml
  •  
  • Rene Furterer Style Ultra-Firming Spray 150 ml
    -21%

    Rene Furterer Style Spray Ultra-Fijante 150 ml

    Normaalihinta €16,50 11,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €20,90
    Säästät: -€4,40
    11,0 € / 100ml
  • Dr. Konopka'S Anti-Hair Loss Shampoo 500ml. Vegan
    -31%

    Dr. Konopkan hiustenlähtöä ehkäisevä shampo 500 ml. Vegaaninen

    Normaalihinta €6,10 1,22 € / 100ml
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €8,85
    Säästät: -€2,75
    1,22 € / 100ml
  • Naturtit Natural Volume Hairspray 175 Ml
    -16%

    Naturtit Natural Volume -hiuslakka 175 ml

    Normaalihinta €5,90 3,37 € / 100ml
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €7,05
    Säästät: -€1,15
    3,37 € / 100ml
  • Rene Furterer Style Vegetable Hairspray 100 ml
    -29%

    Rene Furterer Style kasvipohjainen hiuslakka 100 ml

    Normaalihinta €9,10 9,1 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€3,80
    9,1 € / 100ml
  • Soivre Curly Styling Cream 250 ml
    -52%

    Soivre Curly-hiustenmuotoiluvoide, 250 ml

    Normaalihinta €6,50 2,6 € / 100ml
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €13,48
    Säästät: -€6,98
    2,6 € / 100ml
  • Sendo Nourishing Mask, 200 Ml
    -27%

    Sendo ravitseva kasvonaamio, 200 ml

    Normaalihinta €9,70 4,85 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€3,50
    4,85 € / 100ml
  • Naturtint Natural Moulding Foam 125 Ml
    -16%

    Naturtint Luonnollinen muotoiluvaahto 125 ml

    Normaalihinta €6,40 5,12 € / 100ml
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €7,60
    Säästät: -€1,20
    5,12 € / 100ml
  • Pantene Pro-V Perfect Curl Nourishing Hair Mousse, 300 ml
    -10%

    Pantene Pro-V Perfect Curl Nourishing Hair Mousse, 300 ml

    Normaalihinta €4,80 1,6 € / 100ml
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €5,35
    Säästät: -€0,55
    1,6 € / 100ml
  • Corpore Sano Henna Mahogany Colouring Cream 80Ml.
    -15%

    Corpore Sano -henna-värivoide, mahonki, 80 ml.

    Normaalihinta €7,10 8,88 € / 100ml
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €8,32
    Säästät: -€1,22
    8,88 € / 100ml
  • Wella Eimi Shape Control Foam 500 Ml
    -16%

    Wella Eimi Shape Control -vaahto 500 ml

    Normaalihinta €22,90 4,58 € / 100ml
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €27,29
    Säästät: -€4,39
    4,58 € / 100ml
  • Phyto Nourishing Conditioner , 175 ml
    -29%

    Phyto Nutrition -hoitoaine, 175 ml

    Normaalihinta €12,70 7,26 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€5,20
    7,26 € / 100ml

The products in our hair cosmetics category are designed to help you achieve your health and personal care goals, with safe formulas and visible results.

What are hair cosmetics products for?

They are geared to meet specific needs with effective, quality solutions. Whether it's to improve your well-being, care for your skin or prevent discomfort, you'll find the most suitable and reliable products here.

Key benefits

Using hair cosmetics products gives you access to specific formulations, carefully selected ingredients and recognised brands in the pharmaceutical sector.

Buy online with confidence

At Farmaciasdirect you can buy your favourite products quickly, securely and with total guarantee. We strive to always offer the best service and personalised attention.

Explore our selection of hair cosmetics

Place your order today and benefit from the advantages of buying hair cosmetics with the backing of a trusted online pharmacy.