Kokoelma:

Cosmetics

  • Ozoaqua Ozonised Oil, 100 ml
    -11%

    Ozoaqua-otsonoitu öljy, 100 ml

    Normaalihinta €37,60 37,6 € / 100ml
    Alennushinta €37,60 Normaalihinta €42,45
    Säästät: -€4,85
    37,6 € / 100ml
  • Avene Cleanance SPF 50+ Face Protector with Colour 50 ml
    -10%

    Avène Cleanance SPF 50+ sävytetty kasvosuoja 50 ml

    Normaalihinta €31,50 63,0 € / 100ml
    Alennushinta €31,50 Normaalihinta €35,00
    Säästät: -€3,50
    63,0 € / 100ml
  • Edda Pharma Urea Ointment 30% 50 g
    -25%

    Edda Pharma 30-prosenttinen urea-voide 50 g

    Normaalihinta €5,30 10,6 € / 100gr
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €7,02
    Säästät: -€1,72
    10,6 € / 100gr
  • BIODERMA Atoderm Intensive 200 ml
    -21%

    BIODERMA Atoderm Intensive 200 ml

    Normaalihinta €11,80 5,9 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€3,15
    5,9 € / 100ml
  • BIODERMA Atoderm Intensive Baume 500 ml
    -29%

    BIODERMA Atoderm Intensive Baume 500 ml

    Normaalihinta €17,75 3,55 € / 100ml
    Alennushinta €17,75 Normaalihinta €24,95
    Säästät: -€7,20
    3,55 € / 100ml
  • BIODERMA Atoderm Intensive 75 ml
    -21%

    BIODERMA Atoderm Intensive 75 ml

    Normaalihinta €9,50 12,67 € / 100ml
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€2,45
    12,67 € / 100ml
  • Topicrem Da pehmentävä voide 200 ml
    -19%

    Topicrem Da pehmentävä voide 200 ml

    Normaalihinta €12,60 6,3 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €15,55
    Säästät: -€2,95
    6,3 € / 100ml
  • Ducray Dexyane Emollient Anti-Scratch Cream 400 ml
    -24%

    Ducray Dexyane pehmentävä, kutinaa hillitsevä voide 400 ml

    Normaalihinta €19,60 4,9 € / 100ml
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €25,65
    Säästät: -€6,05
    4,9 € / 100ml
  • SVR Topialyse Intensiivinen balsami 400 ml
    -31%

    SVR Topialyse Intensiivinen balsami 400 ml

    Normaalihinta €17,10 4,28 € / 100ml
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€7,80
    4,28 € / 100ml
  • Ducray Dexyane Med Soothing Repairing Cream 100 ml
    -22%

    Ducray Dexyane Med Rauhoittava ja korjaava voide 100 ml

    Normaalihinta €14,30 14,3 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €18,25
    Säästät: -€3,95
    14,3 € / 100ml
  • CINFA Be+ atopia moisturising and nourishing cream 200 ml
    -10%

    CINFA Be+ atopia -kosteuttava ja ravitseva voide 200 ml

    Normaalihinta €19,20 9,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €21,37
    Säästät: -€2,17
    9,6 € / 100ml
  • Be+ Atopia Care Atopic Skin Moisturising and Nourishing Cream 400 ml
    -12%

    Be+ Atopia kosteuttava ja ravitseva voide atooppiselle iholle 400 ml

    Normaalihinta €25,50 6,38 € / 100ml
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €28,84
    Säästät: -€3,34
    6,38 € / 100ml
  • CINFA Be+ atopia cream forte 100 ml
    -5%

    CINFA Be+ atopia -voide, vahva, 100 ml

    Normaalihinta €23,40 23,4 € / 100ml
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €24,74
    Säästät: -€1,34
    23,4 € / 100ml
  • Lactopel Cream 50 ml
    -10%

    Lactopel-voide 50 ml

    Normaalihinta €14,60 29,2 € / 100ml
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €16,17
    Säästät: -€1,57
    29,2 € / 100ml
  • Ducray Dexyane Body Balm 400 ml
    -24%

    Ducray Dexyane vartalovoide 400 ml

    Normaalihinta €19,60 4,9 € / 100ml
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €25,65
    Säästät: -€6,05
    4,9 € / 100ml
  • Letibalm Repairing Body Balm 75 ml
    -17%

    Letibalm korjaava vartalovoide 75 ml

    Normaalihinta €8,50 11,33 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,25
    Säästät: -€1,75
    11,33 € / 100ml
  • Ozoaqua Ozonised Oil, 15 ml
    -20%

    Ozoaqua-otsonoitu öljy, 15 ml

    Normaalihinta €13,50 0,9 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €16,84
    Säästät: -€3,34
    0,9 € / 1ud
  • Letiat4 kutinaa lievittävä hydrogeeli, 50 ml
    -19%

    Letiat4 kutinaa lievittävä hydrogeeli, 50 ml

    Normaalihinta €15,20 30,4 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,82
    Säästät: -€3,62
    30,4 € / 100ml
  • Ducray Dexyane Barrier Cream 100 ml
    -19%

    Ducray Dexyane suojavoide 100 ml

    Normaalihinta €11,20 11,2 € / 100ml
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €13,85
    Säästät: -€2,65
    11,2 € / 100ml
  • Bepanthol SensiControl Emollient Cream for Atopic Skin Irritations, 400 ml
    -25%

    Bepanthol SensiControl -pehmentävä voide atooppiselle iholle ja ihoärsytyksiin, 400 ml

    Normaalihinta €20,90 5,23 € / 100ml
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €28,03
    Säästät: -€7,13
    5,23 € / 100ml
  • Eucerin Atopic Control Balm, 400ml
    -9%

    Eucerin Atopic Control -voide, 400 ml

    Normaalihinta €23,50 5,88 € / 100ml
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €25,70
    Säästät: -€2,20
    5,88 € / 100ml
  • Avène Cleanance Gel , 400 ml
    -5%

    Avène Cleanance Gel , 400 ml

    Normaalihinta €17,15 4,29 € / 100ml
    Alennushinta €17,15 Normaalihinta €18,05
    Säästät: -€0,90
    4,29 € / 100ml
  • Freshly Multy Peptid Hydra Milk , 100 ml
    -32%

    Freshly Multy Peptid Hydra Milk, 100 ml

    Normaalihinta €18,30 18,3 € / 100ml
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €26,95
    Säästät: -€8,65
    18,3 € / 100ml
  • Isdin Nutratopic Pro-Amp Emollient Cream 200 Ml
    -10%

    Isdin Nutratopic Pro-Amp pehmentävä voide 200 ml

    Normaalihinta €22,99 11,5 € / 100ml
    Alennushinta €22,99 Normaalihinta €25,55
    Säästät: -€2,56
    11,5 € / 100ml
  • Heel Dermaveel Purehydro 200 ml Cream
    -36%

    Heel Dermaveel Purehydro 200 ml voide

    Normaalihinta €11,80 5,9 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €18,48
    Säästät: -€6,68
    5,9 € / 100ml
  • Letiat4 vartalovoide, 250 ml
    -35%

    Letiat4 vartalovoide, 250 ml

    Normaalihinta €15,60 6,24 € / 100ml
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €23,99
    Säästät: -€8,39
    6,24 € / 100ml
  • Leti At4 Body Milk Atopic Skin 500 ml
    -14%

    Leti At4 Atopisen ihon vartalovoide 500 ml

    Normaalihinta €22,90 4,58 € / 100ml
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €26,74
    Säästät: -€3,84
    4,58 € / 100ml
  • Letiat4 vartalovoide, 200 ml
    -9%

    Letiat4 vartalovoide, 200 ml

    Normaalihinta €21,40 10,7 € / 100ml
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €23,47
    Säästät: -€2,07
    10,7 € / 100ml
  • Letiat4 Intensive, 100 ml
    -15%

    Letiat4 Intensive, 100 ml

    Normaalihinta €20,20 20,2 € / 100ml
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €23,79
    Säästät: -€3,59
    20,2 € / 100ml
  • Blue Cap Cream 50 G
    -34%

    Blue Cap -voide 50 g

    Normaalihinta €12,10 24,2 € / 100gr
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €18,39
    Säästät: -€6,29
    24,2 € / 100gr