Kokoelma:

Ear cleaners for cats

 

 
  • Stangest Ocuhealth 300 Tablets
    -12%

    Stangest Ocuhealth 300 tablettia

    Normaalihinta €64,30 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €64,30 Normaalihinta €72,74
    Säästät: -€8,44
    0,21 € / 1ud
  • Stangest Ocuhealth 60 Tablets
    -16%

    Stangest Ocuhealth 60 tablettia

    Normaalihinta €17,50 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €20,82
    Säästät: -€3,32
    0,29 € / 1ud
  • Fatro Cl-Otovet, 100 ml
    -15%

    Fatro Cl-Otovet, 100 ml

    Normaalihinta €17,20 17,2 € / 100ml
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €20,21
    Säästät: -€3,01
    17,2 € / 100ml
  • Pharmadiet Vitoftal Lutein Gel Plus, 50 ml
    -5%

    Pharmadiet Vitoftal Lutein Gel Plus, 50 ml

    Normaalihinta €23,60 47,2 € / 100ml
    Alennushinta €23,60 Normaalihinta €24,84
    Säästät: -€1,24
    47,2 € / 100ml
  • Pharmadiet Lagrinet Neo, 10 ml
    -5%

    Pharmadiet Lagrinet Neo, 10 ml

    Normaalihinta €12,50 125,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €13,16
    Säästät: -€0,66
    125,0 € / 100ml
  • Vétoquinol Otifree Drops 160 ml
    -8%

    Vétoquinol Otifree -tipat 160 ml

    Normaalihinta €13,50
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €14,63
    Säästät: -€1,13
  • Calier Adolac Topical Solution 125 ml
    -7%

    Calier Adolac paikalliskäyttöön tarkoitettu liuos 125 ml

    Normaalihinta €9,20
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €9,90
    Säästät: -€0,70
  • Fatro Otoprof Ear Cleaner 100 ml
    -20%

    Fatro Otoprof korvanpuhdistusaine 100 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Dechra Cleanaural Feline 50 ml
    -5%

    Dechra Cleanaural Felino 50 ml

    Normaalihinta €11,60 23,2 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €12,21
    Säästät: -€0,61
    23,2 € / 100ml
  • Vetoquinol Otifree Pet Auricular Solution 60 ml
    -5%

    Vetoquinol Otifree -korvatipat lemmikeille 60 ml

    Normaalihinta €8,90
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €9,37
    Säästät: -€0,47
  • Artero Ear Cleaner Thimble
    -21%

    Artero Dedal -korvanpuhdistin

    Normaalihinta €5,60 560,0 € / 1kg
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €7,05
    Säästät: -€1,45
    560,0 € / 1kg
  • Artero Auriclean Ear Powder 30Gr
    -23%

    Artero Auriclean korvanjauhe 30 g

    Normaalihinta €14,40 480,0 € / 1kg
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €18,82
    Säästät: -€4,42
    480,0 € / 1kg
  • Beaphar Koirien ja kissojen korvanpuhdistusaine 50 ml
    -27%

    Beaphar Koirien ja kissojen korvanpuhdistusaine 50 ml

    Normaalihinta €7,90 15,8 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €10,87
    Säästät: -€2,97
    15,8 € / 100ml
  • Botanicapets Ear Cleaner 125Ml
    -26%

    Botanicapets Korvanpuhdistusaine 125 ml

    Normaalihinta €6,60 5,28 € / 100ml
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€2,35
    5,28 € / 100ml
  • Douxo S3 Care Auricular Soothing Lotion, 60 ml
    -13%

    Douxo S3 Care -korvavoide, rauhoittava, 60 ml

    Normaalihinta €9,60 16,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €11,00
    Säästät: -€1,40
    16,0 € / 100ml
  • Cleanaural Sensitive, 100 ml
    -20%

    Cleanaural Sensitive, 100 ml

    Normaalihinta €16,30 16,3 € / 100ml
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €20,47
    Säästät: -€4,17
    16,3 € / 100ml
  • Cleanocular Ophthalmic, 100 ml
    -12%

    Cleanocular - silmävalmiste, 100 ml

    Normaalihinta €13,70 13,7 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €15,65
    Säästät: -€1,95
    13,7 € / 100ml
  • Dfv Derm Otic Lotion O1 125 ml
    -10%

    Dfv Derm O1-korvalotion 125 ml

    Normaalihinta €11,10 8,88 € / 100ml
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€1,30
    8,88 € / 100ml
  • Omniotic 20 x 5 Ml Single Dose Solution
    -2%

    Omniotic 20 x 5 ml kertakäyttöinen liuos

    Normaalihinta €17,70 354,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €18,11
    Säästät: -€0,41
    354,0 € / 100ml
  • Omniotic-puhdistusliuos 120 ml

    Normaalihinta €13,56 11,3 € / 100ml
    Alennushinta €13,56 Normaalihinta €13,56
    Säästät: -€0,00
    11,3 € / 100ml
  • JTPharma Otipharma, 100 ml
    -7%

    JTPharma Otipharma, 100 ml

    Normaalihinta €12,50 12,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €13,38
    Säästät: -€0,88
    12,5 € / 100ml
  • Klearotic, 118 ml
    -11%

    Klearotic, 118 ml

    Normaalihinta €20,90 17,71 € / 100ml
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €23,37
    Säästät: -€2,47
    17,71 € / 100ml
  • Lagripets Koira Kissa 15 ml
    -8%

    Lagripets Koira Kissa 15 ml

    Normaalihinta €17,30 1,15 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €18,82
    Säästät: -€1,52
    1,15 € / 1ud
  • Letigranada Otological Cleaner 125 ml
    -16%

    Letigranada korvanpuhdistusaine 125 ml

    Normaalihinta €13,10 10,48 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €15,58
    Säästät: -€2,48
    10,48 € / 100ml
  • Dechra Cleanaural Canine 100 ml
    -37%

    Dechra Cleanaural Koirille 100 ml

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €16,27
    Säästät: -€6,07
    10,2 € / 100ml
  • Masco Beauty Eye Cleanser For Dogs, 30ml
    -9%

    Masco Beauty - silmäpuhdistusaine koirille, 30 ml

    Normaalihinta €23,10 77,0 € / 100ml
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €25,25
    Säästät: -€2,15
    77,0 € / 100ml
  • Menforsan Eye Cleanser 125 ml
    -30%

    Menforsan silmäpuhdistusaine 125 ml

    Normaalihinta €7,12 5,7 € / 100ml
    Alennushinta €7,12 Normaalihinta €10,14
    Säästät: -€3,02
    5,7 € / 100ml
  • Menforsan Otic Cleanser 125 ml
    -32%

    Menforsan korvanpuhdistusaine 125 ml

    Normaalihinta €6,90 5,52 € / 100ml
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €10,14
    Säästät: -€3,24
    5,52 € / 100ml
  • Menforsan Eye Stain Remover for Dogs and Cats 125 ml
    -16%

    Menforsan silmien tahrojen poistaja koirille ja kissoille 125 ml

    Normaalihinta €6,10 4,88 € / 100ml
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €7,26
    Säästät: -€1,16
    4,88 € / 100ml
  • Pharmadiet Nacotil korvatipat, 125 ml
    -7%

    Pharmadiet Nacotil korvatipat, 125 ml

    Normaalihinta €19,30 15,44 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €20,81
    Säästät: -€1,51
    15,44 € / 100ml

Cat ear cleaners is a category designed for those looking for quality, confidence and visible results from the first application. At Farmaciasdirect we offer you a specialised selection so that you can take care of your health with total guarantee.

What are the cat ear cleaner products for?

The products in this category are designed to meet specific care, hygiene or treatment needs. Thanks to their professional formulation, they offer an effective response with excellent tolerance and safety.

Types of products included

Here you will find everything from basic solutions to specialised options: classic cat ear cleaners, innovative formats, natural formulas, and products adapted to different ages and conditions.

Key benefits

With our selection of cat ear cleaners, you get access to products with a pharmaceutical guarantee, clinically tested and recognised for their high efficacy. Plus, many are formulated for easy, hassle-free daily use.

Where to buy cat ear cleaners?

In Farmaciasdirect you can buy cat ear cleaners quickly, safely and with the confidence of an authorized online pharmacy. Find exclusive promotions and receive your order directly at home.

Order today

Don't wait any longer to benefit from the advantages of buying cat ear cleaners at Farmaciasdirect. Take care of you and your loved ones with quality products and expert care.