Kokoelma:

Body moisturisers

  • Isdin Avena Oatmeal Cream with Ceramides 100 Ml
    -11%

    Isdin Avena -kauravoide, sisältää keramideja, 100 ml

    Normaalihinta €13,29 13,29 € / 100ml
    Alennushinta €13,29 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€1,66
    13,29 € / 100ml
  • Talcystin Cream 100 ml
    -20%

    Talquistina-voide 100 ml

    Normaalihinta €12,10 12,1 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €15,10
    Säästät: -€3,00
    12,1 € / 100ml
  • Eucerin Atopicontrol Oleogel Bath & Shower Gel, 400 ml
    -12%

    Eucerin Atopicontrol -kylpygeeli, 400 ml

    Normaalihinta €15,50 3,88 € / 100ml
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €17,60
    Säästät: -€2,10
    3,88 € / 100ml
  • Uriage Bariéderm Isolating and Repairing Stick 22 g
    -26%

    Uriage Bariéderm suojaava ja korjaava voidepuikko 22 g

    Normaalihinta €14,30 65,0 € / 100gr
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €19,30
    Säästät: -€5,00
    65,0 € / 100gr
  • Bepanthol SensiCalm Cream, 20gr
    -18%

    Bepanthol SensiCalm -voide, 20 g

    Normaalihinta €6,60 33,0 € / 100gr
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €8,08
    Säästät: -€1,48
    33,0 € / 100gr
  • SVR Topialyse Barrier Cream 50 ml
    -21%

    SVR Topialyse suojavoide 50 ml

    Normaalihinta €8,60 17,2 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €10,90
    Säästät: -€2,30
    17,2 € / 100ml
  • Topicrem Cica rauhoittava ja korjaava voide, 40 ml
    -24%

    Topicrem Cica rauhoittava ja korjaava voide, 40 ml

    Normaalihinta €9,30 23,25 € / 100ml
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,30
    Säästät: -€3,00
    23,25 € / 100ml
  • Botanicapharma Sabila Aloe Vera Gel 100% Pure, 250 Ml
    -23%

    Botánicapharma Sabila -geeli, 100 % puhdasta aloe veraa, 250 ml

    Normaalihinta €8,30 3,32 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €10,74
    Säästät: -€2,44
    3,32 € / 100ml
  • Isdin Ureadin Calm Cre Antipicor 200 ml
    -12%

    Isdin Ureadin Calm Cre Antipicor 200 ml

    Normaalihinta €19,95 9,98 € / 100ml
    Alennushinta €19,95 Normaalihinta €22,55
    Säästät: -€2,60
    9,98 € / 100ml
  • Mussvital Dermactiv Loc Moisturising Sensitive Skin 750 ml
    -10%

    Mussvital Dermactiv Loc kosteusvoide herkälle iholle 750 ml

    Normaalihinta €12,30 1,64 € / 100ml
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €13,71
    Säästät: -€1,41
    1,64 € / 100ml
  • Isdin Ureadin Rx Rd -voide 250 ml
    -15%

    Isdin Ureadin Rx Rd -voide 250 ml

    Normaalihinta €23,79 9,52 € / 100ml
    Alennushinta €23,79 Normaalihinta €27,95
    Säästät: -€4,16
    9,52 € / 100ml
  • Isdin Ureadin Ultra 10 1000 ml
    -16%

    Isdin Ureadin Ultra 10 1000 ml

    Normaalihinta €30,30 3,03 € / 100ml
    Alennushinta €30,30 Normaalihinta €35,95
    Säästät: -€5,65
    3,03 € / 100ml
  • Talkinter Talc Liquid 200 ml
    -18%

    Talkinter Nestemäinen talkki 200 ml

    Normaalihinta €12,10 6,05 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €14,84
    Säästät: -€2,74
    6,05 € / 100ml
  • Farma Dorsch Bb Body Bronzing , 200 ml
    -19%

    Farma Dorsch Bb Body Bronzing, 200 ml

    Normaalihinta €31,40 15,7 € / 100ml
    Alennushinta €31,40 Normaalihinta €39,00
    Säästät: -€7,60
    15,7 € / 100ml
  • Eucerin Urea Lotion 10%, 400 ml
    -9%

    Eucerin Urea -voide 10 %, 400 ml

    Normaalihinta €16,80 4,2 € / 100ml
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €18,45
    Säästät: -€1,65
    4,2 € / 100ml
  • Ioox Sorioox Oleo Shower 250 ml
    -41%

    Ioox Sorioox suihkuöljy 250 ml

    Normaalihinta €14,00 5,6 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €23,82
    Säästät: -€9,82
    5,6 € / 100ml
  • Eucerin Body Balm Ph5, 450 ml
    -9%

    Eucerin Body Balm Ph5, 450 ml

    Normaalihinta €17,30 3,84 € / 100ml
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€1,75
    3,84 € / 100ml
  • Uriage Bariéderm Cica-Spray 100 ml
    -25%

    Uriage Bariéderm Cica-Spray 100 ml

    Normaalihinta €10,40 10,4 € / 100ml
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €13,80
    Säästät: -€3,40
    10,4 € / 100ml
  • Biafin Regenerating Moisturising Regenerating Cream for Sensitive and Irritated Skin, 100 ml
    -32%

    Biafin kosteuttava ja uudistava voide herkälle ja ärtyneelle iholle, 100 ml

    Normaalihinta €10,50 10,5 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €15,40
    Säästät: -€4,90
    10,5 € / 100ml
  • Lotigén Super Moisturiser 300 ml
    -5%

    Lotigén Superkosteuttava 300 ml

    Normaalihinta €11,20 3,73 € / 100ml
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €11,79
    Säästät: -€0,59
    3,73 € / 100ml
  • Actafarma Movial Plus Hyaluronic Acid Cream 100ml
    -27%

    Actafarma Movial Plus -voide, jossa on hyaluronihappoa, 100 ml

    Normaalihinta €10,80 10,8 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €14,78
    Säästät: -€3,98
    10,8 € / 100ml
  • Iooxderm Sorioox Body Emulsion 500 ml
    -14%

    Iooxderm Sorioox vartaloemulsio 500 ml

    Normaalihinta €19,80 3,96 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €23,12
    Säästät: -€3,32
    3,96 € / 100ml
  • Vaselix 40% 30 G
    -16%

    Vaselix 40 % 30 g

    Normaalihinta €24,60 82,0 € / 100gr
    Alennushinta €24,60 Normaalihinta €29,21
    Säästät: -€4,61
    82,0 € / 100gr
  • Eucerin Urea Repair Nourishing Balm, 450 ml
    -8%

    Eucerin Urea Repair ravitseva voide, 450 ml

    Normaalihinta €18,40 4,09 € / 100ml
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €19,95
    Säästät: -€1,55
    4,09 € / 100ml
  • Eucerin Ph5 Ultra Light Lotion, 400 ml
    -9%

    Eucerin Ph5 ultrakevyt voide, 400 ml

    Normaalihinta €15,90 3,98 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €17,45
    Säästät: -€1,55
    3,98 € / 100ml
  • Eucerin Ph5 Ultralight Lotion, 1000 ml
    -9%

    Eucerin Ph5 ultrakevyt voide, 1000 ml

    Normaalihinta €27,90 2,79 € / 100ml
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €30,80
    Säästät: -€2,90
    2,79 € / 100ml
  • Normocare Acticrem Dep Massage Gel 100 ml
    -36%

    Normocare Acticrem hierontageeli Dep 100 ml

    Normaalihinta €5,80 5,8 € / 100ml
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €9,05
    Säästät: -€3,25
    5,8 € / 100ml
  • Bepanthol Sensicalm Skin Irritations and Atopic Skin Cream, 50 gr
    -19%

    Bepanthol Sensicalm -voide ihon ärsytyksiin ja atooppiseen ihoon, 50 g

    Normaalihinta €12,60 25,2 € / 100gr
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €15,53
    Säästät: -€2,93
    25,2 € / 100gr
  • Eucerin Aquaphor Repair Ointment, 220 ml
    -20%

    Eucerin Aquaphor korjaava voide, 220 ml

    Normaalihinta €18,90 8,59 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €23,75
    Säästät: -€4,85
    8,59 € / 100ml
  • Talchistine Lotion 200 ml
    -19%

    Talquistina-voide 200 ml

    Normaalihinta €13,80 6,9 € / 100ml
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €16,94
    Säästät: -€3,14
    6,9 € / 100ml