Kokoelma:

Body moisturisers

  • Balneum Plus Cream, 200 ml
    -24%

    Balneum Plus -voide, 200 ml

    Normaalihinta €18,50
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €24,32
    Säästät: -€5,82
  • A-Derma Exomega Control Emollient Balm 200 ml
    -22%

    A-Derma Exomega Control Emollient Balm 200 ml

    Normaalihinta €13,60
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €17,45
    Säästät: -€3,85
  • Mussvital Dermactive pehmentävä voide atooppiselle iholle, 750 ml
    -46%

    Mussvital Dermactive pehmentävä voide atooppiselle iholle, 750 ml

    Normaalihinta €13,00 1,73 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €24,14
    Säästät: -€11,14
    1,73 € / 100ml
  • A-Derma Dermalibour+ Cica Cream 100 ml
    -21%

    A-Derma Dermalibour+ Cica -voide 100 ml

    Normaalihinta €14,20 14,2 € / 100ml
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€3,70
    14,2 € / 100ml
  • Repavar Extreme Atopic Skin Body Cream 150 ml
    -38%

    Repavar Atopic Extreme -vartalovoide 150 ml

    Normaalihinta €21,90 14,6 € / 100ml
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €35,30
    Säästät: -€13,40
    14,6 € / 100ml
  • Repavar Atopic Skin Body Lotion 500 ml
    -36%

    Repavar Atopic -vartalovoide 500 ml

    Normaalihinta €28,70 5,74 € / 100ml
    Alennushinta €28,70 Normaalihinta €45,00
    Säästät: -€16,30
    5,74 € / 100ml
  • Repavar Atopic Skin Bath Gel 750 ml
    -35%

    Repavar Atopic -ihon pesugeeli 750 ml

    Normaalihinta €22,60 3,01 € / 100ml
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €34,53
    Säästät: -€11,93
    3,01 € / 100ml
  • Ozoaqua Ozonised Oil, 100 ml
    -11%

    Ozoaqua-otsonoitu öljy, 100 ml

    Normaalihinta €37,60 37,6 € / 100ml
    Alennushinta €37,60 Normaalihinta €42,45
    Säästät: -€4,85
    37,6 € / 100ml
  • Edda Pharma Urea Ointment 30% 50 g
    -25%

    Edda Pharma 30-prosenttinen urea-voide 50 g

    Normaalihinta €5,30 10,6 € / 100gr
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €7,02
    Säästät: -€1,72
    10,6 € / 100gr
  • BIODERMA Atoderm Intensive 200 ml
    -21%

    BIODERMA Atoderm Intensive 200 ml

    Normaalihinta €11,80 5,9 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€3,15
    5,9 € / 100ml
  • BIODERMA Atoderm Intensive Baume 500 ml
    -29%

    BIODERMA Atoderm Intensive Baume 500 ml

    Normaalihinta €17,75 3,55 € / 100ml
    Alennushinta €17,75 Normaalihinta €24,95
    Säästät: -€7,20
    3,55 € / 100ml
  • BIODERMA Atoderm Intensive 75 ml
    -21%

    BIODERMA Atoderm Intensive 75 ml

    Normaalihinta €9,50 12,67 € / 100ml
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€2,45
    12,67 € / 100ml
  • Topicrem Da pehmentävä voide 200 ml
    -19%

    Topicrem Da pehmentävä voide 200 ml

    Normaalihinta €12,60 6,3 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €15,55
    Säästät: -€2,95
    6,3 € / 100ml
  • A-Derma Exomega Control Emollient Milk 200 ml
    -23%

    A-Derma Exomega Control pehmentävä maito 200 ml

    Normaalihinta €13,40 6,7 € / 100ml
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €17,45
    Säästät: -€4,05
    6,7 € / 100ml
  • Ducray Dexyane Emollient Anti-Scratch Cream 400 ml
    -24%

    Ducray Dexyane pehmentävä, kutinaa hillitsevä voide 400 ml

    Normaalihinta €19,60 4,9 € / 100ml
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €25,65
    Säästät: -€6,05
    4,9 € / 100ml
  • SVR Topialyse Intensiivinen balsami 400 ml
    -31%

    SVR Topialyse Intensiivinen balsami 400 ml

    Normaalihinta €17,10 4,28 € / 100ml
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€7,80
    4,28 € / 100ml
  • CINFA Be+ atopia moisturising and nourishing cream 200 ml
    -10%

    CINFA Be+ atopia -kosteuttava ja ravitseva voide 200 ml

    Normaalihinta €19,20 9,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €21,37
    Säästät: -€2,17
    9,6 € / 100ml
  • Be+ Atopia Care Atopic Skin Moisturising and Nourishing Cream 400 ml
    -12%

    Be+ Atopia kosteuttava ja ravitseva voide atooppiselle iholle 400 ml

    Normaalihinta €25,50 6,38 € / 100ml
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €28,84
    Säästät: -€3,34
    6,38 € / 100ml
  • CINFA Be+ atopia cream forte 100 ml
    -5%

    CINFA Be+ atopia -voide, vahva, 100 ml

    Normaalihinta €23,40 23,4 € / 100ml
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €24,74
    Säästät: -€1,34
    23,4 € / 100ml
  • Lactopel Cream 50 ml
    -10%

    Lactopel-voide 50 ml

    Normaalihinta €14,60 29,2 € / 100ml
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €16,17
    Säästät: -€1,57
    29,2 € / 100ml
  • Ducray Dexyane Body Balm 400 ml
    -24%

    Ducray Dexyane vartalovoide 400 ml

    Normaalihinta €19,60 4,9 € / 100ml
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €25,65
    Säästät: -€6,05
    4,9 € / 100ml
  • Letibalm Repairing Body Balm 75 ml
    -17%

    Letibalm korjaava vartalovoide 75 ml

    Normaalihinta €8,50 11,33 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,25
    Säästät: -€1,75
    11,33 € / 100ml
  • Ozoaqua Ozonised Oil, 15 ml
    -20%

    Ozoaqua-otsonoitu öljy, 15 ml

    Normaalihinta €13,50 0,9 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €16,84
    Säästät: -€3,34
    0,9 € / 1ud
  • Letiat4 kutinaa lievittävä hydrogeeli, 50 ml
    -19%

    Letiat4 kutinaa lievittävä hydrogeeli, 50 ml

    Normaalihinta €15,20 30,4 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,82
    Säästät: -€3,62
    30,4 € / 100ml
  • Ducray Dexyane Barrier Cream 100 ml
    -19%

    Ducray Dexyane suojavoide 100 ml

    Normaalihinta €11,20 11,2 € / 100ml
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €13,85
    Säästät: -€2,65
    11,2 € / 100ml
  • Bepanthol SensiControl Emollient Cream for Atopic Skin Irritations, 400 ml
    -25%

    Bepanthol SensiControl -pehmentävä voide atooppiselle iholle ja ihoärsytyksiin, 400 ml

    Normaalihinta €20,90 5,23 € / 100ml
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €28,03
    Säästät: -€7,13
    5,23 € / 100ml
  • Eucerin Atopic Control Balm, 400ml
    -9%

    Eucerin Atopic Control -voide, 400 ml

    Normaalihinta €23,50 5,88 € / 100ml
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €25,70
    Säästät: -€2,20
    5,88 € / 100ml
  • A-Derma Exomega Control Spray 50 ml
    -21%

    A-Derma Exomega Control -suihke 50 ml

    Normaalihinta €11,50 23,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €14,60
    Säästät: -€3,10
    23,0 € / 100ml
  • A-Derma Exomega Control Spray 200 ml
    -22%

    A-Derma Exomega Control -suihke 200 ml

    Normaalihinta €16,20 8,1 € / 100ml
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €20,90
    Säästät: -€4,70
    8,1 € / 100ml
  • Isdin Nutratopic Pro-Amp Emollient Cream 200 Ml
    -10%

    Isdin Nutratopic Pro-Amp pehmentävä voide 200 ml

    Normaalihinta €22,99 11,5 € / 100ml
    Alennushinta €22,99 Normaalihinta €25,55
    Säästät: -€2,56
    11,5 € / 100ml