Kokoelma:

Body moisturisers

  • Asla Vital (Dr. Ana Aslan) Ultra-Active Cream 50Ml. Lift Instant
    -18%

    Asla Vital (tri Ana Aslan) Erittäin tehokas voide 50 ml. Välitön kohotusvaikutus

    Normaalihinta €19,70 39,4 € / 100ml
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €23,95
    Säästät: -€4,25
    39,4 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Sativa Colu-Tex 250Ml.
    -10%

    Sativa Cosmeclinik Sativa Colu-Tex 250 ml.

    Normaalihinta €36,90 14,76 € / 100ml
    Alennushinta €36,90 Normaalihinta €40,82
    Säästät: -€3,92
    14,76 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Sativa L-Tex 15Ml.
    -8%

    Sativa Cosmeclinik Sativa L-Tex 15 ml.

    Normaalihinta €16,60 110,67 € / 100ml
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €18,00
    Säästät: -€1,40
    110,67 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Sativa Xero-Tex 200Ml.
    -7%

    Sativa Cosmeclinik Sativa Xero-Tex 200 ml.

    Normaalihinta €30,90 15,45 € / 100ml
    Alennushinta €30,90 Normaalihinta €33,37
    Säästät: -€2,47
    15,45 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Sativa Kera-Tex 30Ml.
    -7%

    Sativa Cosmeclinik Sativa Kera-Tex 30 ml.

    Normaalihinta €28,20 94,0 € / 100ml
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €30,42
    Säästät: -€2,22
    94,0 € / 100ml
  • Sativa M-Tex 100 ml
    -7%

    Sativa M-Tex 100 ml

    Normaalihinta €39,60 39,6 € / 100ml
    Alennushinta €39,60 Normaalihinta €42,74
    Säästät: -€3,14
    39,6 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Dermatos Hand Cream 75Ml.
    -7%

    Sativa Cosmeclinik Dermatos käsivoide 75 ml.

    Normaalihinta €15,20 20,27 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €16,42
    Säästät: -€1,22
    20,27 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Sativa Gy-Tex 100Ml.
    -7%

    Sativa Cosmeclinik Sativa Gy-Tex 100 ml.

    Normaalihinta €45,90 45,9 € / 100ml
    Alennushinta €45,90 Normaalihinta €49,58
    Säästät: -€3,68
    45,9 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Dermatos Hand Foam 250Ml.
    -7%

    Sativa Cosmeclinik Dermatos käsienpesuvaahto 250 ml.

    Normaalihinta €20,80 8,32 € / 100ml
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €22,42
    Säästät: -€1,62
    8,32 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Sativa Aloe 250Ml.
    -5%

    Sativa Cosmeclinik Sativa Aloe 250 ml.

    Normaalihinta €31,99 12,8 € / 100ml
    Alennushinta €31,99 Normaalihinta €33,67
    Säästät: -€1,68
    12,8 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Sativa V-Tex 16Pipettes
    -7%

    Sativa Cosmeclinik Sativa V-Tex 16 pipettiä

    Normaalihinta €36,40 36,4 € / 1ud
    Alennushinta €36,40 Normaalihinta €39,26
    Säästät: -€2,86
    36,4 € / 1ud
  • Sativa Cosmeclinik Sativa Syndet 400Ml.
    -7%

    Sativa Cosmeclinik Sativa Syndet 400 ml.

    Normaalihinta €20,90 5,23 € / 100ml
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €22,53
    Säästät: -€1,63
    5,23 € / 100ml
  • Sativa Cosmeclinik Sativa Soft 200Ml.
    -9%

    Sativa Cosmeclinik Sativa Soft 200 ml.

    Normaalihinta €26,40 13,2 € / 100ml
    Alennushinta €26,40 Normaalihinta €29,12
    Säästät: -€2,72
    13,2 € / 100ml
  • Faster Cosmeclinik Faster 25 Glycoforte Cream 50Ml.
    -8%

    Faster Cosmeclinik Faster 25 Glycoforte-voide 50 ml.

    Normaalihinta €39,80 79,6 € / 100ml
    Alennushinta €39,80 Normaalihinta €43,39
    Säästät: -€3,59
    79,6 € / 100ml
  • Faster Cosmeclinik Faster Melan 50Ml.
    -16%

    Faster Cosmeclinik Faster Melan 50 ml.

    Normaalihinta €42,90 85,8 € / 100ml
    Alennushinta €42,90 Normaalihinta €51,03
    Säästät: -€8,13
    85,8 € / 100ml
  • Faster Cosmeclinik Faster 25 Glycoforte Gel 50Ml.
    -8%

    Faster Cosmeclinik Faster 25 Glycoforte-geeli 50 ml.

    Normaalihinta €42,00 84,0 € / 100ml
    Alennushinta €42,00 Normaalihinta €45,68
    Säästät: -€3,68
    84,0 € / 100ml
  • Faster Cosmeclinik Faster 15 Regulating Gel 50Ml.
    -6%

    Faster Cosmeclinik Faster 15 -säätelevä geeli 50 ml.

    Normaalihinta €40,30 80,6 € / 100ml
    Alennushinta €40,30 Normaalihinta €42,98
    Säästät: -€2,68
    80,6 € / 100ml
  • Neutrogena Hydro Boost Moisturising Gel Body Lotion, 750ml
    -5%

    Neutrogena Hydro Boost kosteuttava vartalogeeli, 750 ml

    Normaalihinta €26,30 3,51 € / 100ml
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €27,68
    Säästät: -€1,38
    3,51 € / 100ml
  • Becasan Wicker Basket Botanical Basket Of Roses
    -12%

    Becasanin ruusuaiheinen koripajuinen kori

    Normaalihinta €7,90 7,9 € / 1ud
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,00
    Säästät: -€1,10
    7,9 € / 1ud
  • Becasan Aloe Vera Hessian Basket
    -13%

    Becasanin juuttikori, aloe vera

    Normaalihinta €11,10 11,1 € / 1ud
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €12,75
    Säästät: -€1,65
    11,1 € / 1ud
  • Becasan Basket With Handles Olive
    -13%

    Becasan-kori, jossa on kahvat, oliivinvärinen

    Normaalihinta €14,80 14,8 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €16,99
    Säästät: -€2,19
    14,8 € / 1ud
  • Becasan Vegan Wooden Olive Box
    -13%

    Becasan vegaaninen puulaatikko, oliivinvärinen

    Normaalihinta €15,60 15,6 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,00
    Säästät: -€2,40
    15,6 € / 1ud
  • Becasan Fabric Basket Lavender Dreams
    -16%

    Becasan-kori, ”Sueños De Lavanda” -kangas

    Normaalihinta €15,20 15,2 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,00
    Säästät: -€2,80
    15,2 € / 1ud
  • Becasan Wicker Basket Lilies And Freesia
    -14%

    Becasanin koripaju, liljat ja freesiat

    Normaalihinta €19,00 19,0 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €22,00
    Säästät: -€3,00
    19,0 € / 1ud
  • Vegetable Glycerine 1Kg.
    -19%

    Kasvipohjainen glyseriini 1 kg.

    Normaalihinta €22,00 2,2 € / 100gr
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €27,08
    Säästät: -€5,08
    2,2 € / 100gr
  • Farma Dorsch Hydra Matte Spf 30 , 50 ml
    -21%

    Farma Dorsch Hydra Matte SPF 30, 50 ml

    Normaalihinta €28,60 57,2 € / 100ml
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €36,00
    Säästät: -€7,40
    57,2 € / 100ml
  • Kijani Citrus Bath Salts 250Gr.
    -5%

    Kijani Sitrushedelmäinen kylpysoap 250 g.

    Normaalihinta €7,60 3,04 € / 100gr
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €8,00
    Säästät: -€0,40
    3,04 € / 100gr
  • Dr. Organic Manuka Honey Body Lotion 200Ml.
    -27%

    Dr. Organic Manuka Honey Body Lotion 200Ml.

    Normaalihinta €8,00 4,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €10,99
    Säästät: -€2,99
    4,0 € / 100ml
  • Dr.Organic Teepuu-vartalovoide rasvaiselle iholle, 200 ml
    -29%

    Dr.Organic Teepuu-vartalovoide rasvaiselle iholle, 200 ml

    Normaalihinta €7,80 3,9 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €10,99
    Säästät: -€3,19
    3,9 € / 100ml
  • Dr.Organic Aloe Vera -deodorantti, 50 ml
    -26%

    Dr.Organic Aloe Vera -deodorantti, 50 ml

    Normaalihinta €6,30 12,6 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €8,50
    Säästät: -€2,20
    12,6 € / 100ml