• Sativa Cosmeclinik Sativa Soft 200Ml.
-9%

Sativa Cosmeclinik Sativa Soft 200 ml.

SKU-koodiSA8470003973151

Hellävarainen kehon kosteutus.

Normaalihinta €26,40 13,2 € / 100ml
Alennushinta €26,40 Normaalihinta €29,12
Säästät: -€2,72
13,2 € / 100ml
Sativa Cosmeclinik Sativa Soft 200Ml.
Sativa Cosmeclinik Sativa Soft 200 ml.
Normaalihinta €26,40 13,2 € / 100ml
Alennushinta €26,40 Normaalihinta €29,12
Säästät: -€2,72
13,2 € / 100ml

 

 

Cosmeclinikin 200 ml:n Sativa Soft on kosteuttava suihkugeeli, joka puhdistaa ihon hellävaraisesti ja kosteuttaa sitä tehokkaasti. Sen koostumus sisältää arganöljyä ja oliiviöljyä, jotka pitävät ihon pehmeänä ja kosteutettuna. Käytä tätä suihkugeeliä suihkussa nauttiaksesi sen hyödyistä. Tämä geeli on täydellinen ihon puhtaana ja kosteutettuna pitämiseen. Jos etsit kosteuttavaa ja hellävaraista suihkugeeliä, Sativa Soft on ihanteellinen valinta.

Koostumus

Vesi, arganöljy, glyseriini.

Käyttöohje

Levitä iholle ja hiero.