• Faster Cosmeclinik Faster Melan 50Ml.
-16%

Faster Cosmeclinik Faster Melan 50 ml.

SKU-koodiFA8470001655981

50 ml:n Faster Melan on voide, joka on kehitetty ihon pigmenttimuutosten torjumiseen. Levitä pieni määrä voide vaurioituneille alueille ja hiero kevyesti. Käytä päivittäin, aamulla ja illalla.

Normaalihinta €42,90 85,8 € / 100ml
Alennushinta €42,90 Normaalihinta €51,03
Säästät: -€8,13
85,8 € / 100ml
Faster Cosmeclinik Faster Melan 50Ml.
Faster Cosmeclinik Faster Melan 50 ml.
Normaalihinta €42,90 85,8 € / 100ml
Alennushinta €42,90 Normaalihinta €51,03
Säästät: -€8,13
85,8 € / 100ml

 

 

Pitkä kuvaus: 50 ml:n Faster Melan on voide, joka on kehitetty torjumaan ihon pigmenttimuutoksia. Sen koostumus sisältää keskeisiä ainesosia, kuten kojihappoa ja askorbiinihappoa, jotka yhdessä vähentävät pigmenttimuutosten näkyvyyttä ja tasoittavat ihon sävyä. Tämä nopeasti imeytyvä voide voidaan levittää täsmällisesti pigmenttimuutosten vaivaamille alueille. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi suositellaan päivittäistä käyttöä aamuin ja illoin. Faster Melanin avulla voit nauttia kirkkaammasta ja tasaisemmasta ihosta.

Koostumus

Sisältää keskeisiä ainesosia, kuten kojihappoa ja askorbiinihappoa.