Kokoelma:

Baby pharmacy

  • NS Florabiotic Recovery Instant Kids 8 Sachets
    -7%

    NS Florabiotic Instant Kids -palautusvalmiste, 8 annospussia

    Normaalihinta €11,40 1,43 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,32
    Säästät: -€0,92
    1,43 € / 1ud
  • Bivos Lactobacillus Drops 8 ml
    -7%

    Bivos Lactobacillus -tipat 8 ml

    Normaalihinta €15,80 197,5 € / 100ml
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €16,98
    Säästät: -€1,18
    197,5 € / 100ml
  • Colimil Baby Drops 30 ml
    -24%

    Colimil Baby -tipat 30 ml

    Normaalihinta €15,90 53,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €20,98
    Säästät: -€5,08
    53,0 € / 100ml
  • Phy Baby Physiological Serum 30 Single Doses
    -14%

    Phy Bebé Fysiologinen suolaliuos, 30 yksittäispakkausta

    Normaalihinta €5,40 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €6,30
    Säästät: -€0,90
    0,18 € / 1ud
  • PHY Baby Physiological Serum 40 Single Dose x 5 ml
    -30%

    PHY Vauvan fysiologinen suolaliuos, 40 yksiannosta à 5 ml

    Normaalihinta €7,80 156,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €11,11
    Säästät: -€3,31
    156,0 € / 100ml
  • Reuteri Drops 10 ml
    -5%

    Reuteri-tipat 10 ml

    Normaalihinta €19,30 193,0 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €20,32
    Säästät: -€1,02
    193,0 € / 100ml
  • Babyrub Vicks, 50 g
    -31%

    Babyrub Vicks, 50 g

    Normaalihinta €6,20 12,4 € / 100gr
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €8,99
    Säästät: -€2,79
    12,4 € / 100gr
  • Chicco Physioclean Nasal Aspirator Refills 10 Units
    -47%

    Chicco Physioclean -nenäimurin varaosat, 10 kpl

    Normaalihinta €4,30 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €8,06
    Säästät: -€3,76
    0,43 € / 1ud
  • Chicco Set Physioclean Nasal Aspirator + 3 Probes
    -34%

    Chicco Physioclean -nenäimurisarja + 3 imuputkea

    Normaalihinta €7,70 7,7 € / 1ud
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€3,90
    7,7 € / 1ud
  • Nebianax Iso 20 Vials 5 ml
    -20%

    Nebianax Iso 20 ampullia à 5 ml

    Normaalihinta €12,30 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €15,33
    Säästät: -€3,03
    0,62 € / 1ud
  • Oddent Baby Oral Gel 20 ml
    -5%

    Oddent Gel Oral Baby 20 ml

    Normaalihinta €10,40 52,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€0,55
    52,0 € / 100ml
  • Rinastel Baby Nasal Spray, 125 ml
    -9%

    Rinastel Baby nenäsumute, 125 ml

    Normaalihinta €7,30 5,84 € / 100ml
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €8,02
    Säästät: -€0,72
    5,84 € / 100ml
  • Nestlé Nancare Flora-Equilibrium, 20X2,2 g
    -21%

    Nestlé Nancare Flora-Equilibrium, 20 x 2,2 g

    Normaalihinta €14,10 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €17,95
    Säästät: -€3,85
    0,71 € / 1ud
  • Nestlé Nancare D-vitamiini, 10 ml
    -20%

    Nestlé Nancare D-vitamiini, 10 ml

    Normaalihinta €9,25 92,5 € / 100ml
    Alennushinta €9,25 Normaalihinta €11,50
    Säästät: -€2,25
    92,5 € / 100ml
  • Isdin Baby Naturals Ensimmäiset hampaat -geeli, 30 ml
    -20%

    Isdin Baby Naturals Ensimmäiset hampaat -geeli, 30 ml

    Normaalihinta €9,60 32,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€2,35
    32,0 € / 100ml
  • Bioralsuero Baby 4+4 sachets
    -16%

    Bioralsuero Baby 4+4 -pussi

    Normaalihinta €10,20 1,28 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €12,11
    Säästät: -€1,91
    1,28 € / 1ud
  • Uriage Baby 1Er Spray Cu-Zn+ , 100 ml
    -28%

    Uriage Bebé 1Er Cu-Zn+ -suihke, 100 ml

    Normaalihinta €9,70 9,7 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€3,80
    9,7 € / 100ml
  • Vitade 15 ml
    -18%

    Vitade 15 ml

    Normaalihinta €9,80 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €11,89
    Säästät: -€2,09
    0,65 € / 1ud
  • Pranarom PranaBB Dental Access Gel, 15ml
    -27%

    Pranarom PranaBB -hammashoitogeeli, 15 ml

    Normaalihinta €9,30 62,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,70
    Säästät: -€3,40
    62,0 € / 100ml
  • Mitosyl First Teeth Balm 25 ml
    -38%

    Mitosyl Ensimmäisten hampaiden hoitoaine 25 ml

    Normaalihinta €8,10 32,4 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €13,10
    Säästät: -€5,00
    32,4 € / 100ml
  • KIN Baby Gel 30 ml
    -7%

    KIN Baby Gel 30 ml

    Normaalihinta €5,50 18,33 € / 100ml
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €5,89
    Säästät: -€0,39
    18,33 € / 100ml
  • Chicco Happy Hands Nail Care Set Pink
    -51%

    Chicco Happy Hands -kynsienhoitosetti, vaaleanpunainen

    Normaalihinta €10,60 10,6 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €21,42
    Säästät: -€10,82
    10,6 € / 1ud
  • Chicco Happy Hands Nail Care Set Blue
    -51%

    Chicco Happy Hands -kynsienhoitopaketti, sininen

    Normaalihinta €10,60 10,6 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €21,42
    Säästät: -€10,82
    10,6 € / 1ud
  • Chicco Gingival Gel 30Ml 4M+
    -55%

    Chicco-iengeeli 30 ml, 4 kuukautta+

    Normaalihinta €3,80 12,67 € / 100ml
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €8,40
    Säästät: -€4,60
    12,67 € / 100ml
  • Chicco Travel Manicure Set - Panda
    -29%

    Chicco-matkamanikyyri-setti – Panda

    Normaalihinta €13,60 13,6 € / 1ud
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €19,08
    Säästät: -€5,48
    13,6 € / 1ud
  • Chicco Travel Manicure Set - Polar Bear
    -55%

    Chicco Matkamanikyyri-setti – Jääkarhu

    Normaalihinta €8,60 8,6 € / 1ud
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €19,08
    Säästät: -€10,48
    8,6 € / 1ud
  • Miniland Scaly Up
    -23%

    Miniland Scaly Up

    Normaalihinta €76,39 76,39 € / 1ud
    Alennushinta €76,39 Normaalihinta €99,00
    Säästät: -€22,61
    76,39 € / 1ud
  • Miniland Nasal Care Nasal Care Tips & Rings
    -47%

    Miniland - kärjet ja renkaat Nasal Care

    Normaalihinta €4,09 4,09 € / 1ud
    Alennushinta €4,09 Normaalihinta €7,73
    Säästät: -€3,64
    4,09 € / 1ud
  • Miniland Thermoadvanced Pharma
    -36%

    Miniland Thermoadvanced Pharma

    Normaalihinta €31,69 31,69 € / 1ud
    Alennushinta €31,69 Normaalihinta €49,80
    Säästät: -€18,11
    31,69 € / 1ud
  • Miniland Thermoadvanced Easy
    -49%

    Miniland Thermoadvanced Easy

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle