Kokoelma:

Probiotics for babies

  • NS Florabiotic Recovery Instant Kids 8 Sachets
    -7%

    NS Florabiotic Instant Kids -palautusvalmiste, 8 annospussia

    Normaalihinta €11,40 1,43 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,32
    Säästät: -€0,92
    1,43 € / 1ud
  • Bivos Lactobacillus Drops 8 ml
    -7%

    Bivos Lactobacillus -tipat 8 ml

    Normaalihinta €15,80 197,5 € / 100ml
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €16,98
    Säästät: -€1,18
    197,5 € / 100ml
  • Bioralsuero Probiotic Neutral 2 x 330 ml
    -12%

    Neutraali probioottinen Bioralsuero 2 x 330 ml

    Normaalihinta €10,40
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €11,87
    Säästät: -€1,47
  • Bivos 1,5 g Probiotic 10 sachets
    -10%

    Bivos 1,5 g probiootti 10 pussia

    Normaalihinta €14,30
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €15,93
    Säästät: -€1,63
  • Ordesa Dhavit, 30 ml
    -24%

    Ordesa Dhavit, 30 ml

    Normaalihinta €20,60 68,67 € / 100ml
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €27,16
    Säästät: -€6,56
    68,67 € / 100ml
  • Pileje Babybiane 7 Sachets 10,5 g
    -20%

    Pileje Babybiane 7 pussia à 10,5 g

    Normaalihinta €9,45 90,0 € / 100gr
    Alennushinta €9,45 Normaalihinta €11,78
    Säästät: -€2,33
    90,0 € / 100gr
  • Pileje Formag Strawberry 20 Sticks for Children
    -23%

    Pileje Formag Fresa 20 tikkuja, lapsille

    Normaalihinta €9,80 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,69
    Säästät: -€2,89
    0,49 € / 1ud
  • BABYBIANE Infant Drops 30ml
    -33%

    BABYBIANE Imeväisille tarkoitetut tipat 30 ml

    Normaalihinta €15,90 53,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €23,58
    Säästät: -€7,68
    53,0 € / 100ml
  • Sura Vitas Probio-Max Peques, 10 M
    -12%

    Sura Vitas Probio-Max Peques, 10 M

    Normaalihinta €41,20 41,2 € / 1ud
    Alennushinta €41,20 Normaalihinta €46,96
    Säästät: -€5,76
    41,2 € / 1ud
  • Casenfibra Junior Liquid Vegetable Fibre 14 Stick 5 ml
    -8%

    Casenfibra Junior - kasvikuitujuoma, 14 annospussia à 5 ml

    Normaalihinta €12,90 258,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €14,00
    Säästät: -€1,10
    258,0 € / 100ml
  • Margan Lactobiogen Kinder 15Sbrs
    -32%

    Margan Lactobiogen Kinder 15 tablettia

    Normaalihinta €18,50 18,5 € / 1ud
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €27,36
    Säästät: -€8,86
    18,5 € / 1ud
  • Drasanvi Sananitos Regutrans Syrup , 150 ml
    -35%

    Drasanvi Sananitos Regutrans -siirappi, 150 ml

    Normaalihinta €7,70 5,13 € / 100ml
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €11,85
    Säästät: -€4,15
    5,13 € / 100ml
  • Artesania Chlorella Plantis 90 Capsules
    -18%

    Artesania Chlorella Plantis 90 kapselia

    Normaalihinta €16,90 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €20,59
    Säästät: -€3,69
    0,19 € / 1ud
  • Angikids Cola 15 Gummies
    -25%

    Angikids Cola 15 karkkia

    Normaalihinta €8,40 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €11,14
    Säästät: -€2,74
    0,56 € / 1ud
  • Angikids Strawberry 15 Gummies
    -12%

    Angikids Mansikka 15 karkkia

    Normaalihinta €9,80 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €11,14
    Säästät: -€1,34
    0,65 € / 1ud
  • Angidefense Kids , 12 sachets
    -11%

    Angidefense Kids, 12 pussia

    Normaalihinta €16,30 1,36 € / 1ud
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €18,40
    Säästät: -€2,10
    1,36 € / 1ud
  • Aldous Bio Multivitamins For Kids In Gummies , 120 gummies
    -8%

    Aldous Bio -monivitamiinit lapsille, karkkeina, 120 karkkia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Meritene Junior Chocolate Flavour Shake, 15 sachets
    -12%

    Meritene Junior -suklaamakuinen juoma, 15 pussia

    Normaalihinta €26,10 1,74 € / 1ud
    Alennushinta €26,10 Normaalihinta €29,79
    Säästät: -€3,69
    1,74 € / 1ud
  • Multicentrum Junior Multivitamin + 4 years, 30 Tablets
    -28%

    Multicentrum Junior -monivitamiinivalmiste + 4 vuotta, 30 tablettia

    Normaalihinta €9,90 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €13,68
    Säästät: -€3,78
    0,33 € / 1ud
  • Orsadin Immum Liquid, 250 ml
    -46%

    Orsadin Inmum -nestemäinen, 250 ml

    Normaalihinta €16,30 6,52 € / 100ml
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €30,21
    Säästät: -€13,91
    6,52 € / 100ml
  • Orsadin Inmum Liquid, 150 ml
    -51%

    Orsadin Inmum -nestemäinen, 150 ml

    Normaalihinta €12,20 8,13 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €25,03
    Säästät: -€12,83
    8,13 € / 100ml
  • Orsadin Inmun Sticks 5 g, 30 Sticks
    -40%

    Orsadin Inmun -tikkuja 5 g, 30 tikkua

    Normaalihinta €12,70 254,0 € / 100gr
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €21,14
    Säästät: -€8,44
    254,0 € / 100gr
  • Orsadin Biotic Liquid, 100 ml
    -35%

    Orsadin Biotic -nestemäinen valmiste, 100 ml

    Normaalihinta €14,30 14,3 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €21,90
    Säästät: -€7,60
    14,3 € / 100ml
  • Orsadin Biotic Sticks 5 g, 30 Sticks
    -60%

    Orsadin Biotic -tikkuja 5 g, 30 tikkuja

    Normaalihinta €15,30 306,0 € / 100gr
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €38,53
    Säästät: -€23,23
    306,0 € / 100gr
  • Neo Peques Bon Voyage, 7 Vials
    -27%

    Neo Peques Buen Viaje, 7 ampullia

    Normaalihinta €8,50 1,21 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€3,10
    1,21 € / 1ud
  • Neo Peques Transit 150 ml
    -29%

    Neo Peques Transit 150 ml

    Normaalihinta €8,50 5,67 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €11,97
    Säästät: -€3,47
    5,67 € / 100ml
  • Neo Peques C+ Syrup, 150 ml
    -28%

    Neo Peques C+ -siirappi, 150 ml

    Normaalihinta €8,40 5,6 € / 100ml
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€3,20
    5,6 € / 100ml
  • Neo Peques Gummies Melatonin, 30 Gummies
    -30%

    Neo Peques -melatoniinikarkit, 30 kappaletta

    Normaalihinta €8,70 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€3,75
    0,29 € / 1ud
  • Imunoglukan Syrup, 250 ml
    -9%

    Imunoglukan-siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €29,80 11,92 € / 100ml
    Alennushinta €29,80 Normaalihinta €32,76
    Säästät: -€2,96
    11,92 € / 100ml

In our online pharmacy you will find probiotics for babies designed to take care of your wellbeing with effective formulas adapted to your needs. Shop with confidence and quality.

What are baby probiotic products for?

These products are designed to offer effective solutions for different care, prevention or treatment needs. From probiotics for baby pharmacy to buy probiotics for baby, their usefulness is based on visible and fast results.

Types of products included

In this section you will find variety: baby probiotics for daily use, intensive formulas, specialist recommended products, natural or clinically tested options, all available to buy online.

Key benefits

Buying baby probiotics from our online pharmacy guarantees the best baby probiotics, recommended baby probiotics and the convenience of home delivery. Many of these products offer baby probiotics at the best price, are safe baby probiotics and are formulated for all skin types, ages or needs.

Where to buy baby probiotics?

In Farmaciasdirect you can buy probiotics for baby with total guarantee. Check probiotics for baby reviews, compare formats and find the ideal product with fast and safe delivery from an authorised pharmacy.

Explore and choose your ideal probiotics for baby

Order today and take advantage of the benefits of buying baby probiotics with professional advice and at the best price online.