Kokoelma:

Gels, bumps and bruises

  • Pranarom PranaBB Gel Bruises and Bumps, 15ml
    -33%

    Pranarom PranaBB -geeli mustelmille ja kuhmuille, 15 ml

    Normaalihinta €8,90
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€4,30
  • ACOFAR Gel stick arnica and devil's claw 15 ml
    -27%

    ACOFAR Arnica- ja harpagofyto-geelitikku 15 ml

    Normaalihinta €4,50 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €6,15
    Säästät: -€1,65
    0,3 € / 1ud
  • Boiron Arnicalia -arnikkageeli, 45 g
    -5%

    Boiron Arnicalia -arnikkageeli, 45 g

    Normaalihinta €8,10 18,0 € / 100gr
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €8,53
    Säästät: -€0,43
    18,0 € / 100gr
  • Taullorganics Tensi Off Children's Roll-On Gel 50Ml.
    -8%

    Taullorganics Tensi Off -vauvageeli, roll-on, 50 ml.

    Normaalihinta €12,80 25,6 € / 100ml
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €13,95
    Säästät: -€1,15
    25,6 € / 100ml
  • Arnidol Roll-On Blows 15 ml
    -8%

    Arnidol Roll-On - mustelmien hoitoon 15 ml

    Normaalihinta €8,40 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €9,12
    Säästät: -€0,72
    0,56 € / 1ud
  • Arnidol Gel Stick 15 gr
    -37%

    Arnidol-geelitikku 15 g

    Normaalihinta €6,90 46,0 € / 100gr
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €10,92
    Säästät: -€4,02
    46,0 € / 100gr
  • Calmatopic Roll-On
    -10%

    Calmatopic Roll-On

    Normaalihinta €12,10 12,1 € / 1ud
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €13,47
    Säästät: -€1,37
    12,1 € / 1ud
  • Calmatopic Stick, 1 Unit
    -15%

    Calmatopic Stick, 1 kpl

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€1,80
    10,2 € / 1ud
  • Calmatopic Duplo Stick, 2 Units
    -16%

    Calmatopic Duplo Stick, 2 kpl

    Normaalihinta €20,10 10,05 € / 1ud
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €24,00
    Säästät: -€3,90
    10,05 € / 1ud
  • Arnidol Gel Stick , 2x15 gr
    -38%

    Arnidol-geelitikku, 2 x 15 g

    Normaalihinta €13,60 45,33 € / 100gr
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €21,84
    Säästät: -€8,24
    45,33 € / 100gr
  • Arnidol Gel Stick , 3x15 g
    -38%

    Arnidol-geelitikku, 3 x 15 g

    Normaalihinta €20,20 44,89 € / 100gr
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €32,76
    Säästät: -€12,56
    44,89 € / 100gr
  • Arnidol Roll-On Blows, 2X15 Ml
    -10%

    Arnidol Roll-On - mustelmia varten, 2 x 15 ml

    Normaalihinta €16,50 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €18,24
    Säästät: -€1,74
    0,55 € / 1ud
  • Arnidol Roll-On Blows, 3X15 Ml
    -10%

    Arnidol Roll-On - mustelmille, 3 x 15 ml

    Normaalihinta €24,60 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €24,60 Normaalihinta €27,36
    Säästät: -€2,76
    0,55 € / 1ud
  • Mama Natura Arnikid Gel 30Ml.
    -19%

    Mama Natura Arnikid -geeli 30 ml.

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Suavinex Cica Árnica Roll On 15 ml +3M
    -10%

    Suavinex Cica Árnica Roll On 15 ml +3M

    Normaalihinta €11,16
    Alennushinta €11,16 Normaalihinta €12,41
    Säästät: -€1,25

Choosing the right baby bump and bump gels can make all the difference to your care or wellness routine. That's why we've gathered here only the top-rated options from experts and customers.

What are baby bump and bump gel products for?

They are aimed at meeting specific needs with effective, quality solutions. Whether it's to improve your well-being, care for your skin or prevent discomfort, you'll find the most suitable and reliable products here.

Key benefits

Using baby bump and bump gel products gives you access to specific formulations, carefully selected ingredients and recognised brands in the pharmaceutical sector.

Shop online with confidence

At Farmaciasdirect you can buy your favourite products quickly, securely and with total guarantee. We strive to always offer the best service and personalised attention.

Explore our selection of gels for baby bumps and bruises.

Place your order today and benefit from the advantages of buying gels for baby bumps and bruises with the backing of a trusted online pharmacy.