Kokoelma:

Aromatherapy and Health

  • Physalis Eucalyforce Mouth Spray 30Ml. Bio
    -39%

    Physalis Eucalyforce suusuihke 30 ml. Luomu

    Normaalihinta €8,70 29,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €14,29
    Säästät: -€5,59
    29,0 € / 100ml
  • Physalis Eucalyforce Essential Mix 30Ml. Bio
    -40%

    Physalis Eucalyforce Essential Mix 30 ml. Luomu

    Normaalihinta €10,80 36,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €17,86
    Säästät: -€7,06
    36,0 € / 100ml
  • Physalis Transit+ Infusion 20Filters Bio
    -29%

    Physalis Transit+ -yrttitee, 20 luomusuodatinta

    Normaalihinta €5,00 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €7,07
    Säästät: -€2,07
    0,25 € / 1ud
  • Santiveri Otosan Nasal Spray 30Ml.
    -25%

    Santiveri Otosan nenäsumute 30 ml.

    Normaalihinta €10,30 34,33 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €13,65
    Säästät: -€3,35
    34,33 € / 100ml
  • Orange Blossom Water Food Hydrolate Bio 250Ml.
    -37%

    Oranssikukavesi, luomulaatuinen elintarvikekäyttöön tarkoitettu hydrolatti, 250 ml.

    Normaalihinta €12,20 4,88 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €19,30
    Säästät: -€7,10
    4,88 € / 100ml
  • Terpenic Ph Test Strips 80pcs.
    -21%

    Terpenic pH-mittausliuskat, 80 kpl.

    Normaalihinta €2,60 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €3,29
    Säästät: -€0,69
    0,03 € / 1ud
  • Therascience Physiomance Somny Spray 20Ml.
    -30%

    Therascience Physiomance Somny -suihke 20 ml.

    Normaalihinta €17,00 85,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €24,29
    Säästät: -€7,29
    85,0 € / 100ml
  • Tongil Pure Tea Tree Spray 30Ml.
    -12%

    Tongil Puhdas teepuu-suihke 30 ml.

    Normaalihinta €16,50 55,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €18,70
    Säästät: -€2,20
    55,0 € / 100ml
  • Esential Aroms Acn Purifying Roll-On Tea Tree 5Ml.
    -20%

    Esential Aroms Acn Puhdistava roll-on-tuote, teepuu, 5 ml.

    Normaalihinta €12,20 244,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €15,28
    Säästät: -€3,08
    244,0 € / 100ml
  • L'Erbolario Lavender Eau De Parfum 50Ml.
    -47%

    L´Erbolario Lavanda -parfyymivesi 50 ml.

    Normaalihinta €26,00 52,0 € / 100ml
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €49,14
    Säästät: -€23,14
    52,0 € / 100ml
  • Terpenic Kinesiology Kit
    -25%

    Terpenic-kinesiologinen pakkaus

    Normaalihinta €146,20 146,2 € / 1ud
    Alennushinta €146,20 Normaalihinta €193,92
    Säästät: -€47,72
    146,2 € / 1ud
  • Herbalgem Propoleo Monodose, 7 units
    -60%

    Herbalgem Propoleo yksiannospakkaus, 7 kpl

    Normaalihinta €10,80 1,54 € / 1ud
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €26,79
    Säästät: -€15,99
    1,54 € / 1ud
  • Integralia Boldo Complex Extract 50Ml.
    -32%

    Integralia Boldo Complex -uute 50 ml.

    Normaalihinta €10,50 21,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €15,48
    Säästät: -€4,98
    21,0 € / 100ml
  • Integralia Oregano Silvestre Plus 60 Capsules
    -7%

    Integralia Villi oregano Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €16,30 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €17,47
    Säästät: -€1,17
    0,27 € / 1ud
  • Erbenobili Tossvin Compost Dry Cough 200Ml
    -32%

    Erbenobili Tossvin Compost Tos Seca 200 ml

    Normaalihinta €23,16 11,58 € / 100ml
    Alennushinta €23,16 Normaalihinta €34,14
    Säästät: -€10,98
    11,58 € / 100ml
  • Erbenobili Babygola Compost Throat Spray 15Ml
    -38%

    Erbenobili Babygola kurkkusuihke 15 ml

    Normaalihinta €11,10 74,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €17,86
    Säästät: -€6,76
    74,0 € / 100ml
  • Erbenobili Broncovin Compost Faringitis 50Ml
    -36%

    Erbenobili Broncovin Compost Faringitis 50 ml

    Normaalihinta €17,00 34,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €26,57
    Säästät: -€9,57
    34,0 € / 100ml
  • Erbenobili Protegol Composto Aphonia Spray 15Ml
    -30%

    Erbenobili Protegol -äänenmenetyksen hoitoon tarkoitettu suihke 15 ml

    Normaalihinta €15,90 106,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €22,71
    Säästät: -€6,81
    106,0 € / 100ml
  • Erbenobili Tossvin Compost Dry Cough 100Ml
    -32%

    Erbenobili Tossvin Komposti Tos Seca 100 ml

    Normaalihinta €14,30 14,3 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €21,14
    Säästät: -€6,84
    14,3 € / 100ml
  • Cfn Fgb Complex , 60 capsules
    -8%

    Cfn Fgb Complex, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,50 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €17,91
    Säästät: -€1,41
    0,28 € / 1ud
  • Santiveri Migradol Tanacetum 40Cap.
    -12%

    Santiveri Migradol Tanacetum 40 kapselia.

    Normaalihinta €8,10 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,25
    Säästät: -€1,15
    0,2 € / 1ud
  • Forza Vitale Sys.Amamelide (Hamamelis) 50Ml.
    -21%

    Forza Vitale Sys. Amamelide (Hamamelis) 50 ml.

    Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,10
    Säästät: -€5,30
    39,6 € / 100ml
  • Herbalgem Calmigem, 30ml
    -14%

    Herbalgem Calmigem, 30 ml

    Normaalihinta €17,00 56,67 € / 100ml
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €19,81
    Säästät: -€2,81
    56,67 € / 100ml
  • Herbalgem Noctigem, 30ml
    -20%

    Herbalgem Noctigem, 30 ml

    Normaalihinta €15,80 52,67 € / 100ml
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €19,81
    Säästät: -€4,01
    52,67 € / 100ml
  • Herbalgem Noctigem Spray, 15ml
    -42%

    Herbalgem Noctigem -suihke, 15 ml

    Normaalihinta €11,80 78,67 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €20,34
    Säästät: -€8,54
    78,67 € / 100ml
  • Herbalgem Calmigem Spray, 15ml
    -37%

    Herbalgem Calmigem -suihke, 15 ml

    Normaalihinta €12,80 85,33 € / 100ml
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €20,34
    Säästät: -€7,54
    85,33 € / 100ml
  • Intersa Aringil (Faringil) (Pharyngitis,Aphonia,Cough) 30 Tablets
    -10%

    Intersa Aringil (Faringil) (nielutulehdus, äänen menetys, yskä), 30 tablettia

    Normaalihinta €10,80 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €11,98
    Säästät: -€1,18
    0,36 € / 1ud
  • Alqvimia Enigma Experience Box
    -22%

    Alqvimia Enigma-elämyspaketti

    Normaalihinta €41,40 41,4 € / 1ud
    Alennushinta €41,40 Normaalihinta €53,20
    Säästät: -€11,80
    41,4 € / 1ud
  • Sanasur Vaporderm With Eucalyptus Oil, 150 ml
    -32%

    Sanasur Vaporderm eukalyptusöljyllä, 150 ml

    Normaalihinta €9,40 6,27 € / 100ml
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €13,80
    Säästät: -€4,40
    6,27 € / 100ml
  • Interapothek Balsamic Patches 10 units
    -18%

    Interapothek - balsamipalat, 10 kpl

    Normaalihinta €3,40 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €4,15
    Säästät: -€0,75
    0,34 € / 1ud