Kokoelma:

Aromatherapy

  • Physalis Lavandin Essence 10Ml. Bio
    -40%

    Physalis Lavandin-uute 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €5,90 59,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €9,86
    Säästät: -€3,96
    59,0 € / 100ml
  • Physalis Tea Tree Essence Tea Tree 10Ml. Bio
    -42%

    Physalis Tea Tree -eteerinen öljy 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €7,20 72,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €12,46
    Säästät: -€5,26
    72,0 € / 100ml
  • Physalis Peppermint Essence 10Ml. Bio
    -41%

    Physalis Piparminttu-uute 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €7,50 75,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €12,71
    Säästät: -€5,21
    75,0 € / 100ml
  • Physalis Patchouli Essence 10Ml. Bio
    -16%

    Physalis Patchouli-tuoksu 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €9,60 96,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €11,40
    Säästät: -€1,80
    96,0 € / 100ml
  • Physalis Rosemary Essence 10Ml. Bio
    -10%

    Physalis Romero-uute 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €6,70 67,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,47
    Säästät: -€0,77
    67,0 € / 100ml
  • Physalis Thyme Essence Thymol 10Ml. Bio
    -43%

    Physalis Timjami-uute (timoli) 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €12,10 121,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €21,29
    Säästät: -€9,19
    121,0 € / 100ml
  • Physalis Cinnamon Essence 5Ml. Bio
    -16%

    Physalis Kaneli-uute 5 ml. Luomu

    Normaalihinta €10,90 218,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €12,97
    Säästät: -€2,07
    218,0 € / 100ml
  • Physalis Chamomile Essence (Matricaria) 5Ml. Bio
    -38%

    Physalis Kamomilla-uute (Matricaria) 5 ml. Luomu

    Normaalihinta €23,00 460,0 € / 100ml
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €37,06
    Säästät: -€14,06
    460,0 € / 100ml
  • Physalis Orange Blossom Water 200Ml. Bio
    -18%

    Physalis Oranssikukkavesi 200 ml. Luomu

    Normaalihinta €9,00 4,5 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,00
    Säästät: -€2,00
    4,5 € / 100ml
  • Physalis Hemp Oil 100Ml. Bio
    -16%

    Physalis-hamppuöljy 100 ml. Luomu

    Normaalihinta €9,70 9,7 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €11,50
    Säästät: -€1,80
    9,7 € / 100ml
  • Physalis Black Cumin Oil 100Ml. Bio
    -22%

    Physalis Mustakuminan öljy 100 ml. Luomu

    Normaalihinta €12,50 12,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€3,50
    12,5 € / 100ml
  • Physalis Sage Extract 100Ml. Bio
    -34%

    Physalis Salvia-uute 100 ml. Luomu

    Normaalihinta €15,20 15,2 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€7,66
    15,2 € / 100ml
  • Physalis Violet Pansy Extract T. 100Ml. Bio
    -39%

    Physalis-uute, violetti orvokki, 100 ml, luomu

    Normaalihinta €14,00 14,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€8,86
    14,0 € / 100ml
  • Physalis Scots Pine Essence 10Ml. Bio
    -36%

    Physalis Mänty-uute 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €9,10 91,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €14,14
    Säästät: -€5,04
    91,0 € / 100ml
  • Physalis Lavender Leaf Sage Essence 10Ml. Bio
    -30%

    Physalis Salvia- ja laventelilehtiuute 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €11,90 119,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €17,00
    Säästät: -€5,10
    119,0 € / 100ml
  • Physalis Lemongrass Essence 10Ml. Bio
    -33%

    Physalis Lemongras-uute 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €6,20 62,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €9,29
    Säästät: -€3,09
    62,0 € / 100ml
  • Physalis Melissa Essence 10Ml. Bio
    -16%

    Physalis Melissa-uute 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €10,50 105,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€1,95
    105,0 € / 100ml
  • Physalis Castor Oil 100Ml. Bio
    -18%

    Physalis-risiiniöljy 100 ml. Luomu

    Normaalihinta €9,40 9,4 € / 100ml
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €11,50
    Säästät: -€2,10
    9,4 € / 100ml
  • Physalis Field Mint Essence Peppermint 10Ml. Bio
    -38%

    Physalis Luonnonminttu- ja piparminttuuute 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €6,10 61,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €9,86
    Säästät: -€3,76
    61,0 € / 100ml
  • Physalis Basil Essence 10Ml. Bio
    -25%

    Physalis Basilika-uute 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €7,40 74,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €9,90
    Säästät: -€2,50
    74,0 € / 100ml
  • Physalis Essence Cajeput 10Ml. Bio
    -37%

    Physalis Cajeput-eteerinen öljy 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €8,60 86,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €13,64
    Säästät: -€5,04
    86,0 € / 100ml
  • Physalis Litsea Essence 10Ml. Bio
    -14%

    Physalis Litsea-uute 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €5,90 59,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €6,90
    Säästät: -€1,00
    59,0 € / 100ml
  • Physalis Essence of Eucalyptus Radiata 10Ml. Bio
    -34%

    Physalis Radiata-eukalyptuksen eteerinen öljy 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €7,50 75,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €11,29
    Säästät: -€3,79
    75,0 € / 100ml
  • Physalis Ginger Essence 10Ml. Bio
    -37%

    Physalis-inkivääriuute 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €14,90 149,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €23,71
    Säästät: -€8,81
    149,0 € / 100ml
  • Physalis Laurel Essence 10Ml. Bio
    -33%

    Physalis Laurel-uute 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €13,21 132,1 € / 100ml
    Alennushinta €13,21 Normaalihinta €19,86
    Säästät: -€6,65
    132,1 € / 100ml
  • Physalis Green Mandarin Essence 10Ml. Bio
    -31%

    Physalis Vihreän mandariinin tuoksu 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €8,70 87,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €12,69
    Säästät: -€3,99
    87,0 € / 100ml
  • Physalis Marjoram Essence 10Ml. Bio
    -43%

    Physalis-marjapuu, meirami-uute, 10 ml, luomu

    Normaalihinta €12,20 122,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €21,29
    Säästät: -€9,09
    122,0 € / 100ml
  • Physalis Neroli Essence 10Ml. Bio
    -40%

    Physalis Neroli-tuoksuöljy 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €13,40 134,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €22,24
    Säästät: -€8,84
    134,0 € / 100ml
  • Physalis Niaouli Essence 10Ml. Bio
    -36%

    Physalis Niaouli-uute 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €6,30 63,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €9,86
    Säästät: -€3,56
    63,0 € / 100ml
  • Physalis Oregano Essence 10Ml. Bio
    -8%

    Physalis Oregano-uute 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €11,50 115,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€0,95
    115,0 € / 100ml