Kokoelma:

Aromatherapy

  • Physalis Vetiver Essential Oil 5Ml. Bio
    -31%

    Physalis Vetiver -eteerinen öljy 5 ml. Luomu

    Normaalihinta €14,22 284,4 € / 100ml
    Alennushinta €14,22 Normaalihinta €20,71
    Säästät: -€6,49
    284,4 € / 100ml
  • Physalis Rosemary Camphor Essential Oil 10Ml. Bio
    -30%

    Physalis Romero Ct. Kamferi-eteerinen öljy 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €10,00 100,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €14,23
    Säästät: -€4,23
    100,0 € / 100ml
  • Physalis Fennel Essential Oil 10Ml.Bio
    -31%

    Physalis-fenkoli-eteerinen öljy 10 ml, luomu

    Normaalihinta €12,20 122,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €17,64
    Säästät: -€5,44
    122,0 € / 100ml
  • Physalis Hyssop Essential Oil 10Ml. Bio
    -35%

    Physalis-hysooppi-eteerinen öljy 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €15,78 157,8 € / 100ml
    Alennushinta €15,78 Normaalihinta €24,46
    Säästät: -€8,68
    157,8 € / 100ml
  • Physalis Tamanu Vegetable Oil 100Ml. Bio
    -34%

    Physalis Tamanu -kasviöljy 100 ml. Luomu

    Normaalihinta €15,20 15,2 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€7,66
    15,2 € / 100ml
  • Physalis Ravintsara Essence 30Ml. Bio
    -41%

    Physalis Ravintsara-eteerinen öljy 30 ml. Luomu

    Normaalihinta €19,20 64,0 € / 100ml
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €32,61
    Säästät: -€13,41
    64,0 € / 100ml
  • Physalis Oregano Essence 30Ml. Bio
    -33%

    Physalis Oregano-uute 30 ml. Luomu

    Normaalihinta €29,50 98,33 € / 100ml
    Alennushinta €29,50 Normaalihinta €43,73
    Säästät: -€14,23
    98,33 € / 100ml
  • Pinisan Energisan 15 ampullia
    -35%

    Pinisan Energisan 15 ampullia

    Normaalihinta €14,70 0,98 € / 1ud
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €22,79
    Säästät: -€8,09
    0,98 € / 1ud
  • Pinisan Pinicir Plus 15Vials
    -25%

    Pinisan Pinicir Plus 15 ampullia

    Normaalihinta €17,60 1,17 € / 1ud
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €23,61
    Säästät: -€6,01
    1,17 € / 1ud
  • Plantapol Super Xanthone Oil 50Ml.
    -30%

    Plantapol Super Xantona -öljy 50 ml.

    Normaalihinta €33,40 66,8 € / 100ml
    Alennushinta €33,40 Normaalihinta €47,47
    Säästät: -€14,07
    66,8 € / 100ml
  • Plantapol Super Xanthone Oil 10Ml.
    -26%

    Plantapol Super Xantona -öljy 10 ml.

    Normaalihinta €11,00 110,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €14,86
    Säästät: -€3,86
    110,0 € / 100ml
  • Plantapol Calendula Oil 50Ml.
    -27%

    Plantapol-kehäkukkaöljy 50 ml.

    Normaalihinta €9,70 19,4 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €13,24
    Säästät: -€3,54
    19,4 € / 100ml
  • Plantapol Tea Tree Cremigel Calendula Arnica 50Ml.
    -27%

    Plantapol Cremigel: teepuu, kehäkukka, arnika, 50 ml.

    Normaalihinta €10,10 20,2 € / 100ml
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €13,87
    Säästät: -€3,77
    20,2 € / 100ml
  • Plameca Whole Star Anis Whole Bag 100Gr.
    -58%

    Plameca Täydet tähtianikset, 100 g:n pussi.

    Normaalihinta €6,60 6,6 € / 100gr
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €15,86
    Säästät: -€9,26
    6,6 € / 100gr
  • Plameca Anis Estrellado Bag 50Gr.
    -55%

    Plameca Tähtianis, 50 g:n pussi.

    Normaalihinta €3,90 7,8 € / 100gr
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €8,73
    Säästät: -€4,83
    7,8 € / 100gr
  • Plameca Anis Verde Nacional Bag 100Gr.
    -23%

    Plameca Vihreä anis, kotimainen, 100 g:n pussi.

    Normaalihinta €2,90 2,9 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,77
    Säästät: -€0,87
    2,9 € / 100gr
  • Plameca Orange Blossom Flower Extra Bag 50Gr.
    -47%

    Plameca Azahar Flor Extra -pussi 50 g.

    Normaalihinta €5,00 10,0 € / 100gr
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €9,41
    Säästät: -€4,41
    10,0 € / 100gr
  • Plameca Cardamom Bag 100Gr.
    -30%

    Plameca Kardemumma, 100 g:n pussi.

    Normaalihinta €17,30 17,3 € / 100gr
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €24,73
    Säästät: -€7,43
    17,3 € / 100gr
  • Plameca Lavender Flower Extra Bag 50Gr.
    -43%

    Plameca Espliego Flor Extra -pussi, 50 g

    Normaalihinta €1,90 3,8 € / 100gr
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €3,34
    Säästät: -€1,44
    3,8 € / 100gr
  • Plameca Peppermint Crushed Bag 50Gr.
    -59%

    Plameca Murskattu piparminttu, 50 g:n pussi.

    Normaalihinta €1,40 2,8 € / 100gr
    Alennushinta €1,40 Normaalihinta €3,39
    Säästät: -€1,99
    2,8 € / 100gr
  • Plameca Salvia Lavandulifolia Leaf Trit. Bag 50Gr.
    -38%

    Plameca Salvia Lavandulifolia, hienonnettu lehti, pussi 50 g.

    Normaalihinta €1,90 3,8 € / 100gr
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €3,07
    Säästät: -€1,17
    3,8 € / 100gr
  • Plameca Peppermint Extra Whole Leaf Extra Whole Bag 20Gr.
    -39%

    Plameca Piparminttu, kokonaiset lehdet, 20 g:n pussi.

    Normaalihinta €1,60 8,0 € / 100gr
    Alennushinta €1,60 Normaalihinta €2,62
    Säästät: -€1,02
    8,0 € / 100gr
  • Plameca Summumpropol Spray 25Ml.
    -12%

    Plameca Summumpropol -suihke 25 ml.

    Normaalihinta €11,92 47,68 € / 100ml
    Alennushinta €11,92 Normaalihinta €13,53
    Säästät: -€1,61
    47,68 € / 100ml
  • Plameca Tea Tree Oil 15Ml.
    -14%

    Plameca Teepuuöljy 15 ml.

    Normaalihinta €12,60 84,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €14,57
    Säästät: -€1,97
    84,0 € / 100ml
  • Plameca Tea Tree Oil 25Ml.
    -28%

    Plameca Teepuuöljy 25 ml.

    Normaalihinta €16,00 64,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €22,13
    Säästät: -€6,13
    64,0 € / 100ml
  • Plameca Vital In Senior Royal Jelly 20Amp
    -17%

    Plameca Vital In Senior Kuningatarhyytelö 20 ampullia

    Normaalihinta €23,10 23,1 € / 1ud
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €27,75
    Säästät: -€4,65
    23,1 € / 1ud
  • Pranarom Keltainen immervilla -öljy, luomuelintarvikekäyttöön tarkoitettu eteerinen öljy, 5 ml.
    -41%

    Pranarom Keltainen immervilla -öljy, luomuelintarvikekäyttöön tarkoitettu eteerinen öljy, 5 ml.

    Normaalihinta €28,60 572,0 € / 100ml
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €48,13
    Säästät: -€19,53
    572,0 € / 100ml
  • Pranarom Edison Diffusers
    -27%

    Pranarom Edison-tuoksulaitteet

    Normaalihinta €61,20 61,2 € / 1ud
    Alennushinta €61,20 Normaalihinta €84,30
    Säästät: -€23,10
    61,2 € / 1ud
  • Puressentiel Purifying Air Spray 41, 75Ml.
    -43%

    Puressentiel -ilmanpuhdistussuihke 41, 75 ml.

    Normaalihinta €9,50 12,67 € / 100ml
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €16,60
    Säästät: -€7,10
    12,67 € / 100ml
  • Puressentiel Baby Chest Massage Balm, 30 ml
    -21%

    Puressentiel vauvojen rintakehän hierontavoide, 30 ml

    Normaalihinta €11,90 39,67 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €15,03
    Säästät: -€3,13
    39,67 € / 100ml