Kokoelma:

Aromatherapy

  • Pranarom Essential Oil Ho Ho Wood Bio, 10ml
    -30%

    Pranarom Palo de Ho Bio -eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €7,00 70,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€3,00
    70,0 € / 100ml
  • Pranarom Patchouli Essential Oil, 5ml
    -30%

    Pranarom-patchouli-eteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €6,50 130,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €9,35
    Säästät: -€2,85
    130,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Spanish Oregano, 5ml
    -29%

    Pranarom Espanjan oregano -eteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €8,50 170,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€3,50
    170,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Oregano Inflorescences Bio, 10ml
    -18%

    Pranarom Origanon kukintojen eteerinen öljy, luomu, 10 ml

    Normaalihinta €11,40 114,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€2,50
    114,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Oregano Inflorescences, 10ml
    -27%

    Pranarom Oregano-kukintojen eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €10,50 105,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €14,40
    Säästät: -€3,90
    105,0 € / 100ml
  • Pranarom Evening Primrose Vegetable Oil, 60 capsules
    -26%

    Pranarom-kasviöljy, nattyröljy, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,80 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €22,70
    Säästät: -€5,90
    0,28 € / 1ud
  • Pranarom Omega 3, 60 capsules
    -23%

    Pranarom Omega 3, 60 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €22,70
    Säästät: -€5,20
    0,29 € / 1ud
  • Pranarom Olivardilla Essential Oil, 5ml
    -31%

    Pranarom Olivardilla-eteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €34,70 694,0 € / 100ml
    Alennushinta €34,70 Normaalihinta €50,00
    Säästät: -€15,30
    694,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Nutmeg, 10ml
    -23%

    Pranarom-muskottipähkinän eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €8,40 84,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€2,55
    84,0 € / 100ml
  • Pranarom Apricot Kernel Vegetable Oil, 50ml
    -21%

    Pranarom aprikoosipähkinän kasviöljy, 50 ml

    Normaalihinta €9,80 19,6 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,42
    Säästät: -€2,62
    19,6 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Niaouli Bio, 10ml
    -27%

    Pranarom Niauli-eteerinen öljy (luomu), 10 ml

    Normaalihinta €5,60 56,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €7,65
    Säästät: -€2,05
    56,0 € / 100ml
  • Herbalgem Calmigem, 30ml
    -14%

    Herbalgem Calmigem, 30 ml

    Normaalihinta €17,00 56,67 € / 100ml
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €19,81
    Säästät: -€2,81
    56,67 € / 100ml
  • Pranarom Neem Vegetable Oil, 50ml
    -29%

    Pranarom Neem-kasviöljy, 50 ml

    Normaalihinta €8,00 16,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €11,20
    Säästät: -€3,20
    16,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Bitter Orange Bio, 10ml
    -29%

    Pranarom Luomutapettu katkera appelsiini -eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €5,60 56,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €7,90
    Säästät: -€2,30
    56,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Bitter Orange, 10ml
    -18%

    Pranarom Bitter Orange -eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €6,10 61,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €7,45
    Säästät: -€1,35
    61,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Bitter Orange, 10ml
    -27%

    Pranarom: Hapanappelsiinin eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €5,70 57,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €7,80
    Säästät: -€2,10
    57,0 € / 100ml
  • Pranarom Green Myrtle Essential Oil Bio, 5ml
    -29%

    Pranarom Vihreän myrtin luomueteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €12,70 254,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€5,20
    254,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Myrtle, 10ml
    -18%

    Pranarom Myrtti-eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €7,00 70,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,53
    Säästät: -€1,53
    70,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Myrrh, 5ml
    -23%

    Pranarom Mirra-eteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €12,70 254,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €16,40
    Säästät: -€3,70
    254,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Mienrama, 5ml
    -19%

    Pranarom Mienrama-eteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €20,70 414,0 € / 100ml
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €25,40
    Säästät: -€4,70
    414,0 € / 100ml
  • Pranarom Spirulina, 150 tablets
    -31%

    Pranarom Spirulina, 150 tablets

    Normaalihinta €14,10 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €20,30
    Säästät: -€6,20
    0,09 € / 1ud
  • Pranarom Essential Oil Pennyroyal Mint, 10ml
    -20%

    Pranarom-eteerinen öljy: piparminttu, 10 ml

    Normaalihinta €7,40 74,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €9,30
    Säästät: -€1,90
    74,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Peppermint Organic, 10ml
    -26%

    Pranarom Luomupiparminttuöljy, 10 ml

    Normaalihinta €12,90 129,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €17,45
    Säästät: -€4,55
    129,0 € / 100ml
  • Pranarom Peppermint Essential Oil Bio, 5ml
    -27%

    Pranarom Luomupiparminttuöljy, 5 ml

    Normaalihinta €9,10 182,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €12,55
    Säästät: -€3,45
    182,0 € / 100ml
  • Pranarom Royal Melissa Essential Oil, 5ml
    -27%

    Pranarom: Todellisen sitruunamelissan eteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €72,90 1458,0 € / 100ml
    Alennushinta €72,90 Normaalihinta €100,20
    Säästät: -€27,30
    1458,0 € / 100ml
  • Pranarom Cajeput Essential Oil Bio, 10ml
    -24%

    Pranarom Cajeput-eteerinen öljy, luomu, 10 ml

    Normaalihinta €4,40 44,0 € / 100ml
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €5,80
    Säästät: -€1,40
    44,0 € / 100ml
  • Pranarom PranaBB Light Leg Milk, 200ml
    -34%

    Pranarom PranaBB Kevyet jalat -voide, 200 ml

    Normaalihinta €12,20 6,1 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €18,50
    Säästät: -€6,30
    6,1 € / 100ml
  • Pranarom Chamomile Noble Essential Oil Bio, 5 ml
    -20%

    Pranarom Luomukamomilla-eteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €22,40 448,0 € / 100ml
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €28,00
    Säästät: -€5,60
    448,0 € / 100ml
  • Pranarom German Chamomile Essential Oil, 5ml
    -29%

    Pranarom Saksankamomilla-eteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €24,60 492,0 € / 100ml
    Alennushinta €24,60 Normaalihinta €34,80
    Säästät: -€10,20
    492,0 € / 100ml
  • Pranarom Shea Butter Vegetable Oil, 100ml
    -21%

    Pranarom Shea Butter Vegetable Oil, 100ml

    Normaalihinta €12,20 12,2 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €15,47
    Säästät: -€3,27
    12,2 € / 100ml