• Wella Eimi Thermal Image Spray 150 Ml
-20%

Wella Eimi Spray Thermal Image 150 ml

SKU-koodiWE8005610589374
Anna tyylillesi viimeinen silaus.
Normaalihinta €13,10 8,73 € / 100ml
Alennushinta €13,10 Normaalihinta €16,31
Säästät: -€3,21
8,73 € / 100ml
Wella Eimi Thermal Image Spray 150 Ml
Wella Eimi Spray Thermal Image 150 ml
Normaalihinta €13,10 8,73 € / 100ml
Alennushinta €13,10 Normaalihinta €16,31
Säästät: -€3,21
8,73 € / 100ml

 

 
Viimeistele tyylisi.

Koostumus

Wella Eimi Thermal Image -suihke on valmistettu laadukkaista, hiuksia hoitavista ainesosista. Tärkeimpiä ainesosia ovat muun muassa vesi, hoitavat aineet, pantenoli, lämpöä suojaavat polymeerit ja kosteutta hylkivät aineet.

Käyttöohje

Suihkuta tuotetta tasaisesti kosteisiin hiuksiin ennen lämpömuotoiluvälineiden käyttöä. Kampaa hiuksesi tavalliseen tapaan ja kuivaa tai muotoile ne lämpömuotoiluvälineillä. Suihke muodostaa suojaavan kerroksen lämpöä vastaan ja auttaa pitämään hiukset pehmeinä ja kiiltävänä. Nauti suojatuista ja helposti käsiteltävistä hiuksista.

Ainesosat

Aqua, Alcohol Denat., VP/VA-kopolymeeri, PEG-40-hydrogenoitu risiiniöljy, fenoksietanoli, pantenoli, polyquaternium-16, PEG-12-dimetikoni, hajuste, etyyliheksyyliglyseroli, linalool, heksyylisinnamali, geranioli, butyylifenyylimetyylipropional, sitronelloli, limoneeni.