• Moroccanoil Perfect Defense Protector, 75 ml
-26%

Moroccanoil Protector Perfect Defense, 75 ml

SKU-koodiMO7290016664553
Hiusten lämpösuoja.
Normaalihinta €14,90 19,87 € / 100ml
Alennushinta €14,90 Normaalihinta €20,12
Säästät: -€5,22
19,87 € / 100ml
Loppuunmyyty
Moroccanoil Perfect Defense Protector, 75 ml
Moroccanoil Protector Perfect Defense, 75 ml
Normaalihinta €14,90 19,87 € / 100ml
Alennushinta €14,90 Normaalihinta €20,12
Säästät: -€5,22
19,87 € / 100ml

 

 
Moroccanoil Protector Perfect Defense, 75 ml:n pakkaus, on lämpösuojaspray, joka auttaa ehkäisemään hiustenkuivaajan, suoristusraudan tai kiharrinlämmön aiheuttamia vaurioita. Tämä kevyt ja tahmea koostumus muodostaa hiuksiin suojaavan kerroksen, joka suojaa niitä korkeilta lämpötiloilta ja vähentää hiusten katkeilua ja haaroittumista. Lämpösuojan lisäksi Protector Perfect Defense tarjoaa myös UV-suojan, joka suojaa hiuksia auringon aiheuttamilta vaurioilta.

Koostumus

Ainesosat: Vesi, denaturoitu alkoholi, PVP, fenoksietanoli jne.

Käyttöohje

Suihkuta tuotetta kuiville tai kosteille hiuksille ennen lämpölaitteiden käyttöä. - Kampaa hiukset, jotta tuote jakautuu tasaisesti.