• Kijimea Regularis 500 gr
  • Kijimea Regularis 500 g
  • Kijimea Regularis 500 g
  • Kijimea Regularis 500 g
-5%

Kijimea Regularis 500 g

SKU-koodi193087

Ruoansulatusta edistävä valmiste, joka auttaa elvyttämään suoliston toimintaa ja vähentämään ilmavaivoja tehokkaasti.

Sisältää 500 g.

Normaalihinta €35,50 7,1 € / 100gr
Alennushinta €35,50 Normaalihinta €37,37
Säästät: -€1,87
7,1 € / 100gr
Kijimea Regularis 500 gr
Kijimea Regularis 500 g
Normaalihinta €35,50 7,1 € / 100gr
Alennushinta €35,50 Normaalihinta €37,37
Säästät: -€1,87
7,1 € / 100gr

 

 

Palauta suoliston normaali toiminta Kijimea Regularis -valmisteen avulla

Tämä kattava ravintolisä auttaa hoitamaan ummetusta, ilmavaivoja ja vatsan turvotusta, mikä puolestaan auttaa palauttamaan suoliston normaalin toiminnan. Näin vatsan turvotus vähenee merkittävästi. Kijimea Regularis on luonnollinen, vegaaninen tuote, joka sopii myös diabeetikoille.

Kenelle tuote on tarkoitettu

Tarkoitettu aikuisille, jotka haluavat hoitoa ummetukseen ja hitaaseen ruoansulatukseen.

Käyttöohje

Annostele tarvittava määrä tuotetta tarpeen mukaan. Sekoita riittävään määrään nestettä. Kijimea Regularisin vaikutus alkaa 12–72 tunnin kuluttua nauttimisesta. Parhaan tuloksen saavuttamiseksi suosittelemme tuotteen käyttöä vähintään kahden viikon ajan.

Tätä tuotetta voidaan käyttää pitkäaikaisesti.

Apteekin suositus

Säilytä tämä tuote viileässä ja kuivassa paikassa, lasten ulottumattomissa. Jos sinulla on kysyttävää tästä tai muista Farmaciasdirectin myymistä tuotteista, ota rohkeasti yhteyttä asiantuntijoihimme.

Ainesosat

Maltodekstriini, metyyliselluloosa, sitruunahappo, trikalsiumfosfaatti, simetikoni, aromi, beetakaroteeni, punajuurijauhe, sukraloosi.