• Simildiet Simil Care 300Ml.
-5%

Simildiet Simil Care 300 ml.

SKU-koodiSI8437000753582
Simildiet Simil Care 300 ml on ravintolisä, jota käytetään painonpudotuksen ja ruokahalun hallinnan tukemiseen. Suositeltava annostus on 10 ml laimennettuna lasilliseen vettä ennen pääaterioita. Tämä tuote sisältää luonnollisia ainesosia, kuten Garcinia cambogia -uutetta ja vihreän teen uutetta, jotka auttavat kiihdyttämään aineenvaihduntaa ja vähentämään nälän tunnetta. On tärkeää noudattaa tasapainoista ruokavaliota ja harrastaa säännöllisesti liikuntaa tämän tuotteen käytön aikana.
Normaalihinta €24,40 8,13 € / 100ml
Alennushinta €24,40 Normaalihinta €25,68
Säästät: -€1,28
8,13 € / 100ml
Simildiet Simil Care 300Ml.
Simildiet Simil Care 300 ml.
Normaalihinta €24,40 8,13 € / 100ml
Alennushinta €24,40 Normaalihinta €25,68
Säästät: -€1,28
8,13 € / 100ml

 

 

Simildiet Simil Care 300 ml on ravintolisä, jota käytetään painonpudotuksen tukemiseen ja ruokahalun hallintaan. Suositeltu annostus on 10 ml laimennettuna lasilliseen vettä ennen pääaterioita, enintään 30 ml päivässä. Tämä tuote sisältää luonnollisia ainesosia, kuten Garcinia cambogia -uutetta, joka auttaa vähentämään näläntunnetta, sekä vihreän teen uutetta, joka kiihdyttää aineenvaihduntaa. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi on tärkeää noudattaa tasapainoista ruokavaliota ja harrastaa säännöllisesti liikuntaa. Jos sinulla on jokin sairaus tai käytät lääkkeitä, on suositeltavaa neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tämän tuotteen käyttöä.

Koostumus

Tämän tuotteen pääainesosina ovat Garcinia cambogia -uute ja vihreän teen uute.

Vaikuttavat aineet

Simildiet Simil Care 300 ml:n pääainesosa on Garcinia cambogia -uute.

Apteekkarin neuvo

Seuraavassa on joitakin varoituksia ja neuvoja Simildiet Simil Care 300 ml:n käyttöön:

1. Tämä tuote on ravintolisä, eikä se saa korvata tasapainoista ja monipuolista ruokavaliota.
2. Älä ylitä suositeltua 30 ml:n päivittäistä annosta.
3. Kysy neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta ennen tämän tuotteen käyttöä, jos sinulla on jokin sairaus tai käytät lääkkeitä.
4. Säilytä tämä tuote lasten ulottumattomissa.
5. Älä käytä tätä tuotetta, jos olet allerginen jollekin sen ainesosalle.
6. Jos havaitset sivuvaikutuksia tai haittavaikutuksia, lopeta tuotteen käyttö ja ota yhteyttä lääkäriin.
7. Tätä tuotetta ei suositella raskaana oleville tai imettäville naisille.
8. Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa, suojattuna suoralta auringonvalolta.

Muista, että on aina tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja kääntyä terveydenhuollon ammattilaisen puoleen, jos sinulla on kysyttävää tai huolenaiheita.