• Salud Viva Multiregen Ex 240Gr
  • Salud Viva Multiregen Ex 240 g
-29%

Salud Viva Multiregen Ex 240 g

SKU-koodiSA8944513383309
Salud Viva Multiregen Ex 240 g on kasviperäinen valmiste, joka on kehitetty ruoansulatuskanavan terveyden parantamiseksi. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka edistävät ruoansulatusta ja lievittävät ruoansulatusongelmia, kuten närästystä ja ruoansulatushäiriöitä. Tämä tuote voi olla hyödyllinen niille, jotka haluavat parantaa ruoansulatuksensa terveyttä luonnollisella tavalla.
Normaalihinta €26,20 10,92 € / 100gr
Alennushinta €26,20 Normaalihinta €36,95
Säästät: -€10,75
10,92 € / 100gr
Loppuunmyyty
Salud Viva Multiregen Ex 240Gr
Salud Viva Multiregen Ex 240 g
Normaalihinta €26,20 10,92 € / 100gr
Alennushinta €26,20 Normaalihinta €36,95
Säästät: -€10,75
10,92 € / 100gr

 

 
Salud Viva Multiregen Ex 240 g on luonnonlääketieteellinen ja fytoterapeuttinen tuote, jota käytetään ruoansulatuskanavan hoitoon. Tuotteesta ei kuitenkaan anneta lisätietoja siitä, mikä se tarkalleen ottaen on ja mihin sitä nimenomaan käytetään.

Käyttöohjeet

Salud Viva Multiregen Ex 240Gr -tuotetta käytetään ruoansulatuskanavan ravintolisänä. Tuotteen käyttöohjeista ei kuitenkaan löydy tarkempia tietoja.

Apteekkarin neuvo

Tämä tuote voi olla hyödyllinen ruoansulatusjärjestelmälle, mutta on tärkeää ottaa huomioon joitakin varotoimia. Ennen tuotteen käyttöä on suositeltavaa neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa, erityisesti jos sinulla on jokin sairaus tai käytät muita lääkkeitä. Lisäksi on tärkeää noudattaa annostusohjeita eikä ylittää suositeltua annosta. Jos sinulla ilmenee sivuvaikutuksia tai allergisia reaktioita, lopeta tuotteen käyttö ja hakeudu lääkäriin.