• Remescar Instant Wrinkle Corrector, 8 ml
  • Remescar Instant Wrinkle Corrector, 8 ml
  • Remescar Instant Wrinkle Corrector, 8 ml
  • Remescar Instant Wrinkle Corrector, 8 ml
  • Remescar Instant Wrinkle Corrector, 8 ml
  • Remescar Instant Wrinkle Corrector, 8 ml
  • Remescar Instant Wrinkle Corrector, 8 ml
  • Remescar Instant Wrinkle Corrector, 8 ml
  • Remescar Instant Wrinkle Corrector, 8 ml
  • Remescar Instant Wrinkle Corrector, 8 ml
-10%

Remescar Instant Wrinkle Corrector, 8 ml

SKU-koodiRE5425012535909
Normaalihinta €37,00 462,5 € / 100ml
Alennushinta €37,00 Normaalihinta €41,11
Säästät: -€4,11
462,5 € / 100ml
Remescar Instant Wrinkle Corrector, 8 ml
Remescar Instant Wrinkle Corrector, 8 ml
Normaalihinta €37,00 462,5 € / 100ml
Alennushinta €37,00 Normaalihinta €41,11
Säästät: -€4,11
462,5 € / 100ml

 

 

Remescarin välitön ryppyjen peittäjä vähentää ryppyjä ja ilmejuonteita jo yhdellä käyttökerralla. Tulos pysyy näkyvissä jopa 8 tuntia. Tämä ryppyjä ja ilmejuonteita torjuva voide sopii helposti meikin alle.

Sen vallankumouksellinen e-WRINK FLEX -teknologia perustuu ainutlaatuiseen yhdistelmään punalevän uutteita, savimineraaleja, kasviperäisiä sokereita ja luonnollisia molekyylejä, jotka suojaavat stressiltä, täyttävät ryppyjä ja antavat iholle välittömästi sileämmän ja nuorekkaamman ilmeen.

1. Ihon kiinteyttäminen: savimineraalien, biolääketieteellisten kiteiden ja luonnollisen kiristysaineen yhdistelmä muodostaa suojaavan kerroksen, joka kiinteyttää ihoa välittömästi.

2. Ryppyjen täyttäjä: tehokas sokeriseos vähentää ryppyjä ja tasoittaa ihoa.

3. Ihosolujen kohdennettu aktivointi: luonnolliset molekyylit aktivoivat ikääntyvän ihon soluja.

4. Botox-tyyppinen vaikutus: peptidi estää lihaksia supistavia signaaleja, mikä vähentää lihasten jännitystä.

Lääketeollisuus
neuvo
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me