• Praxis Pharma Urticaprax 60Ml.
-12%

Praxis Pharma Urticaprax 60 ml.

SKU-koodiPR8437021355390
Luonnollisista ainesosista valmistettu nestemäinen kasviuute, joka sopii erinomaisesti osaksi henkilökohtaista hoitorutiinia. Pakkausmuoto mahdollistaa kätevän ja annosteltavan käytön.
Normaalihinta €17,00 28,33 € / 100ml
Alennushinta €17,00 Normaalihinta €19,36
Säästät: -€2,36
28,33 € / 100ml
Praxis Pharma Urticaprax 60Ml.
Praxis Pharma Urticaprax 60 ml.
Normaalihinta €17,00 28,33 € / 100ml
Alennushinta €17,00 Normaalihinta €19,36
Säästät: -€2,36
28,33 € / 100ml

 

 
Praxis Pharma Urticaprax 60 ml on tuote, jota käytetään ruoansulatuskanavan häiriöiden hoitoon. Tietokannassa ei kuitenkaan ole riittävästi tietoa, jotta voitaisiin kuvata yksityiskohtaisesti, mikä tämä tuote on ja mihin sitä tarkalleen ottaen käytetään.

Käyttöohjeet

Praxis Pharma Urticaprax 60 ml -valmistetta käytetään ruoansulatuskanavan häiriöiden hoitoon. Annettujen tietojen perusteella ei kuitenkaan käy ilmi, miten tätä valmistetta nimenomaan käytetään.