• Praxis Pharma Sbeltprax 60Ml.
-5%

Praxis Pharma Sbeltprax 60 ml.

SKU-koodiPR8437021355253
Praxis Pharma Sbeltprax on 60 ml:n tuote, jota käytetään ruoansulatusongelmien hoitoon. Se auttaa parantamaan ruoansulatusta ja lievittämään oireita, kuten närästystä, ruoansulatushäiriöitä ja vatsan raskauden tunnetta. Tämä tuote sisältää luonnollisia ainesosia, jotka edistävät terveellistä ruoansulatusta ja lievittävät ruoansulatushäiriöitä.
Normaalihinta €17,50 29,17 € / 100ml
Alennushinta €17,50 Normaalihinta €18,42
Säästät: -€0,92
29,17 € / 100ml
Loppuunmyyty
Praxis Pharma Sbeltprax 60Ml.
Praxis Pharma Sbeltprax 60 ml.
Normaalihinta €17,50 29,17 € / 100ml
Alennushinta €17,50 Normaalihinta €18,42
Säästät: -€0,92
29,17 € / 100ml

 

 
Praxis Pharma Sbeltprax 60 ml on tuote, jota käytetään ruoansulatuksen parantamiseen ja ruoansulatusongelmien hoitoon. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat lievittämään oireita, kuten närästystä, ruoansulatushäiriöitä ja ruokailun jälkeistä raskauden tunnetta. Parhaan tuloksen saavuttamiseksi suositellaan 10 ml:n annosta ennen pääaterioita. Tämä tuote voi olla hyödyllinen niille, jotka kärsivät ruoansulatusongelmista ja haluavat parantaa elämänlaatuaan.