• Praxis Pharma Sabalprax 60Ml.
-30%

Praxis Pharma Sabalprax 60 ml.

SKU-koodiPR8437021355420
Praxis Pharma Sabalprax 60 ml on tuote, jota käytetään ruoansulatusongelmien hoitoon. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat parantamaan ruoansulatusta ja lievittämään oireita, kuten närästystä ja ruoansulatushäiriöitä. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi suositellaan ottamaan tuotetta lääkärin tai apteekkarin ohjeiden mukaisesti.
Normaalihinta €17,60 29,33 € / 100ml
Alennushinta €17,60 Normaalihinta €25,14
Säästät: -€7,54
29,33 € / 100ml
Loppuunmyyty
Praxis Pharma Sabalprax 60Ml.
Praxis Pharma Sabalprax 60 ml.
Normaalihinta €17,60 29,33 € / 100ml
Alennushinta €17,60 Normaalihinta €25,14
Säästät: -€7,54
29,33 € / 100ml

 

 
Praxis Pharma Sabalprax 60 ml on tuote, jota käytetään ruoansulatusongelmien hoitoon. Se sisältää sabal-uutetta ja sitä käytetään lievittämään ruoansulatushäiriöiden, närästyksen ja muiden ruoansulatusongelmien oireita. Tämä tuote auttaa parantamaan ruoansulatusta ja lievittämään ruoansulatushäiriöihin liittyvää epämukavuutta. On suositeltavaa noudattaa käyttöohjeita ja konsultoida lääkäriä ennen hoidon aloittamista.

Käyttöohjeet

Praxis Pharma Sabalprax 60 ml -valmistetta käytetään ruoansulatukseen liittyvien ruoansulatuskanavan häiriöiden hoitoon. Perustiedoissa ei kuitenkaan anneta tarkempia ohjeita tämän valmisteen käytöstä.