• Praxis Pharma Micoprax 60Ml.
-10%

Praxis Pharma Micoprax 60 ml.

SKU-koodiPR8437021355246
Praxis Pharma Micoprax on 60 ml:n tuote, jota käytetään ruoansulatusongelmien hoitoon. Se auttaa parantamaan ruoansulatusta ja lievittämään siihen liittyviä oireita, kuten närästystä ja ruoansulatushäiriöitä. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja keskustella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen hoidon aloittamista.
Normaalihinta €17,50 29,17 € / 100ml
Alennushinta €17,50 Normaalihinta €19,36
Säästät: -€1,86
29,17 € / 100ml
Loppuunmyyty
Praxis Pharma Micoprax 60Ml.
Praxis Pharma Micoprax 60 ml.
Normaalihinta €17,50 29,17 € / 100ml
Alennushinta €17,50 Normaalihinta €19,36
Säästät: -€1,86
29,17 € / 100ml

 

 
Praxis Pharma Micoprax 60 ml on tuote, jota käytetään ruoansulatusongelmien hoitoon. Sitä käytetään ruoansulatuksen parantamiseen ja siihen liittyvien oireiden, kuten närästyksen, ruoansulatushäiriöiden ja ruokailun jälkeisen raskauden tunteen, lievittämiseen. Tämä tuote sisältää ainesosia, jotka auttavat tasapainottamaan suolistoflooraa ja edistämään terveellistä ruoansulatusta. On suositeltavaa noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen hoidon aloittamista.

Käyttöohjeet

Praxis Pharma Micoprax 60 ml on tuote, jota käytetään ruoansulatushäiriöiden hoitoon. Tietokannasta ei kuitenkaan löydy tarkkoja tietoja tämän tuotteen käytöstä. On suositeltavaa tutustua valmistajan ohjeisiin tai keskustella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa saadaksesi tarkat tiedot tämän tuotteen käytöstä.