• Praxis Pharma Linfoprax 60Ml.
-30%

Praxis Pharma Linfoprax 60 ml.

SKU-koodiPR8437021355215
Praxis Pharma Linfoprax 60 ml on tuote, jota käytetään ruoansulatusongelmien hoitoon. Se auttaa parantamaan ruoansulatusta ja lievittämään siihen liittyviä oireita, kuten närästystä ja ruoansulatushäiriöitä. Suositeltu annos haluttujen vaikutusten saavuttamiseksi on 60 ml tätä tuotetta.
Normaalihinta €17,60 29,33 € / 100ml
Alennushinta €17,60 Normaalihinta €25,14
Säästät: -€7,54
29,33 € / 100ml
Loppuunmyyty
Praxis Pharma Linfoprax 60Ml.
Praxis Pharma Linfoprax 60 ml.
Normaalihinta €17,60 29,33 € / 100ml
Alennushinta €17,60 Normaalihinta €25,14
Säästät: -€7,54
29,33 € / 100ml

 

 
Praxis Pharma Linfoprax 60 ml on tuote, jota käytetään ruoansulatusongelmien hoitoon. Sitä käytetään ruoansulatuksen parantamiseen ja siihen liittyvien oireiden, kuten närästyksen, ruoansulatushäiriöiden ja aterian jälkeisen raskauden tunteen, lievittämiseen. Tämä tuote sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat stimuloimaan ruoansulatusentsyymien tuotantoa ja edistämään terveellistä ruoansulatusta. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi suositellaan ottamaan tuotetta lääkärin tai valmistajan ohjeiden mukaisesti.

Käyttöohjeet

Praxis Pharma Linfoprax 60 ml -tuotetta käytetään ruoansulatukseen liittyvien ruoansulatuskanavan häiriöiden hoitoon. Perustiedoissa ei kuitenkaan anneta tarkempia ohjeita tämän tuotteen käytöstä.