• Praxis Pharma Ignatiaprax 60Ml.
-5%

Praxis Pharma Ignatiaprax 60 ml.

SKU-koodiPR8437021355109
Praxis Pharma Ignatiaprax 60 ml on tuote, jota käytetään ruoansulatusongelmien hoitoon. Se auttaa parantamaan ruoansulatusta ja lievittämään siihen liittyviä oireita, kuten närästystä ja ruoansulatushäiriöitä. Sitä suositellaan käytettäväksi lääkärin tai apteekkarin ohjeiden mukaisesti.
Normaalihinta €17,50 29,17 € / 100ml
Alennushinta €17,50 Normaalihinta €18,42
Säästät: -€0,92
29,17 € / 100ml
Loppuunmyyty
Praxis Pharma Ignatiaprax 60Ml.
Praxis Pharma Ignatiaprax 60 ml.
Normaalihinta €17,50 29,17 € / 100ml
Alennushinta €17,50 Normaalihinta €18,42
Säästät: -€0,92
29,17 € / 100ml

 

 
Praxis Pharma Ignatiaprax 60 ml on tuote, jota käytetään ruoansulatusongelmien hoitoon. Se sisältää ainesosia, jotka auttavat parantamaan ruoansulatusta ja lievittämään oireita, kuten närästystä, ruoansulatushäiriöitä ja vatsan raskauden tunnetta. Tuotetta suositellaan käytettäväksi lääkärin tai apteekkarin ohjeiden mukaisesti. On tärkeää muistaa, että tätä tuotetta ei tule käyttää tasapainoisen ruokavalion korvikkeena ja että on tarpeen konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen hoidon aloittamista.

Käyttöohjeet

Praxis Pharma Ignatiaprax 60 ml -valmistetta käytetään ruoansulatukseen liittyvien ruoansulatusongelmien hoitoon. Tietokannasta ei kuitenkaan löydy tarkempia tietoja tämän tuotteen käytöstä. On suositeltavaa tutustua valmistajan ohjeisiin tai etsiä lisätietoja verkosta.