• Praxis Pharma Contracprax 60Ml
-30%

Praxis Pharma Contracprax 60 ml

SKU-koodiPR8437021355413
Praxis Pharma Contracprax 60 ml on tuote, jota käytetään ruoansulatusongelmien hoitoon. Se auttaa parantamaan ruoansulatusta ja lievittämään oireita, kuten närästystä, ruoansulatushäiriöitä ja vatsan raskautta. Tuote on saatavana 60 ml:n pakkauksessa, ja sen valmistaja on Praxis Pharma.
Normaalihinta €17,60 29,33 € / 100ml
Alennushinta €17,60 Normaalihinta €25,14
Säästät: -€7,54
29,33 € / 100ml
Loppuunmyyty
Praxis Pharma Contracprax 60Ml
Praxis Pharma Contracprax 60 ml
Normaalihinta €17,60 29,33 € / 100ml
Alennushinta €17,60 Normaalihinta €25,14
Säästät: -€7,54
29,33 € / 100ml

 

 
Praxis Pharma Contracprax 60 ml on tuote, jota käytetään ruoansulatushäiriöiden hoitoon. Se auttaa parantamaan ruoansulatusta ja lievittämään oireita, kuten närästystä, ruoansulatushäiriöitä ja raskauden tunnetta aterian jälkeen. Tämä tuote sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat tasapainottamaan mahalaukun pH-arvoa ja edistämään terveellistä ruoansulatusta. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi on suositeltavaa käyttää tuotetta lääkärin tai valmistajan ohjeiden mukaisesti.