• Praxis Pharma Coffeaprax 60Ml.
-10%

Praxis Pharma Coffeaprax 60 ml.

SKU-koodiPR8437021355406
Praxis Pharma Coffeaprax 60 ml on Praxis Pharma -tuotemerkin valmiste, jota käytetään ruoansulatusongelmien hoitoon. Se on saatavana 60 ml:n pakkauksessa ja sisältää kahvipohjaisia ainesosia, jotka auttavat parantamaan ruoansulatusta. On tärkeää noudattaa lääkärin ohjeita tai pakkausselosteen ohjeita valmisteen oikean käytön varmistamiseksi.
Normaalihinta €17,50 29,17 € / 100ml
Alennushinta €17,50 Normaalihinta €19,36
Säästät: -€1,86
29,17 € / 100ml
Loppuunmyyty
Praxis Pharma Coffeaprax 60Ml.
Praxis Pharma Coffeaprax 60 ml.
Normaalihinta €17,50 29,17 € / 100ml
Alennushinta €17,50 Normaalihinta €19,36
Säästät: -€1,86
29,17 € / 100ml

 

 
Praxis Pharma Coffeaprax 60 ml on tuote, jota käytetään ruoansulatusongelmien hoitoon. Se sisältää kofeiinia ja muita ainesosia, jotka auttavat parantamaan ruoansulatusta ja lievittämään oireita, kuten närästystä, ruoansulatushäiriöitä ja raskauden tunnetta. Suositeltu annos on 60 ml, jotta saavutetaan halutut vaikutukset. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja konsultoida lääkäriä ennen hoidon aloittamista.

Käyttöohjeet

Praxis Pharma Coffeaprax 60 ml -valmistetta käytetään ruoansulatukseen liittyvien ruoansulatuskanavan häiriöiden hoitoon. Perustiedoissa ei kuitenkaan anneta tarkempia ohjeita tämän tuotteen käytöstä.