• Pic Soft Wash Rubber Pear 330ml
-26%
Pic

Pic Pera Goma Soft Wash 330 ml

SKU-koodiPI4037566000539

Tämän pehmeällä kumikanyylillä varustetun pussin avulla voit suorittaa suolisto- ja korvahuuhtelut helposti mutta perusteellisesti. Pehmeä kanyyli mahdollistaa hellävaraisen ja mukavan huuhtelun. Valmistettu plastisolista, myrkyttömästä, kestävästä ja joustavasta materiaalista, ja sen kärki on huolellisesti viimeistelty. Kylmästeriloitavissa, mikä helpottaa tuotteen hygieniaa. Saatavana laajana valikoimana erilaisiin tarpeisiin.

Tämä pieni malli mahdollistaa korvien perusteellisen puhdistuksen. Tilavuus: 330 ml.

Normaalihinta €7,30 2,21 € / 100ml
Alennushinta €7,30 Normaalihinta €9,90
Säästät: -€2,60
2,21 € / 100ml
Pic Soft Wash Rubber Pear 330ml
Pic Pera Goma Soft Wash 330 ml
Normaalihinta €7,30 2,21 € / 100ml
Alennushinta €7,30 Normaalihinta €9,90
Säästät: -€2,60
2,21 € / 100ml

 

 

Käyttöohjeet

Täytä säiliö halutulla liuoksella. Suorita huuhtelu. Pese säiliö huolellisesti käytön jälkeen.

Käyttöaiheet

Sopii suoliston huuhteluun.

Vasta-aiheet

Pidä poissa lämmönlähteiden läheisyydestä. Älä käytä, jos jokin sen osista on vaurioitunut tai huonossa kunnossa.

Koostumus

Plastisol