• Pic Pera Goma Soft Wash 125ml
-16%
Pic

Pic Pera Goma Soft Wash 125 ml

SKU-koodiPI4037566000560

Tämän pehmeällä kumikanyylillä varustetun pussin avulla voit suorittaa suoliston ja korvien huuhtelut helposti mutta perusteellisesti. Pehmeä kanyyli mahdollistaa hellävaraisen ja mukavan huuhtelun. Valmistettu plastisolista, myrkyttömästä, kestävästä ja joustavasta materiaalista, jossa on huolellisesti viimeistelty kärki. Kylmästeriloitavissa, mikä helpottaa tuotteen hygienian ylläpitoa. Saatavana laajana valikoimana erilaisiin tarpeisiin sopivina malleina.

Tämä pieni koko mahdollistaa korvien perusteellisen puhdistuksen. Tilavuus: 125 ml.

Normaalihinta €6,70 5,36 € / 100ml
Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,99
Säästät: -€1,29
5,36 € / 100ml
Pic Pera Goma Soft Wash 125ml
Pic Pera Goma Soft Wash 125 ml
Normaalihinta €6,70 5,36 € / 100ml
Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,99
Säästät: -€1,29
5,36 € / 100ml

 

 

Käyttöohjeet

Täytä säiliö halutulla liuoksella. Suorita huuhtelu. Pese säiliö huolellisesti käytön jälkeen.

Käyttöaiheet

Sopii suoliston huuhteluun.

Vasta-aiheet

Pidä poissa lämmönlähteiden läheisyydestä. Älä käytä, jos jokin sen osista on vaurioitunut tai huonossa kunnossa.

Koostumus

Plastisol