• Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Calendula 50Ml.
-34%

Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Calendula 50 ml.

SKU-koodiPH8413568008821
PHYTOBIOPOLE PHYTO-BIPOLE BIO CALENDULA 50 ml on luonnollinen tuote, jonka pääainesosana on kehäkukka, joka tunnetaan ihoa rauhoittavista ja uudistavista ominaisuuksistaan. Tämä orgaaninen koostumus auttaa lievittämään ärsytystä ja edistämään vaurioituneen ihon paranemista. 50 ml:n pakkauksensa ansiosta se on ihanteellinen otettavaksi mukaan minne tahansa, jotta voit nauttia kehäkukan hyödyistä milloin tahansa.
Normaalihinta €13,10 26,2 € / 100ml
Alennushinta €13,10 Normaalihinta €19,73
Säästät: -€6,63
26,2 € / 100ml
Loppuunmyyty
Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Calendula 50Ml.
Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Calendula 50 ml.
Normaalihinta €13,10 26,2 € / 100ml
Alennushinta €13,10 Normaalihinta €19,73
Säästät: -€6,63
26,2 € / 100ml

 

 

PHYTOBIOPOLE PHYTO-BIPOLE BIO CALENDULA 50 ml on orgaanisesta kehäkukka-uutteesta valmistettu tuote. Kehäkukka tunnetaan ihoa rauhoittavista ja uudistavista ominaisuuksistaan. Tätä tuotetta käytetään lievittämään ja hoitamaan iho-ongelmia, kuten ärsytystä, lieviä palovammoja, hyönteisten puremia ja ihotulehduksia. Sen luonnollinen ja hellävarainen koostumus sopii kaikille ihotyypeille, myös herkimmille. Levitä pieni määrä puhtaalle iholle ja hiero kevyesti, kunnes tuote on imeytynyt kokonaan. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi suositellaan käyttöä kahdesti päivässä.

Koostumus

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin. 

Apteekkarin vinkki

Tämä tuote, PHYTOBIOPOLE PHYTO-BIPOLE BIO CALENDULA 50 ml, on kehäkukkaöljy, jota käytetään yleisesti ihon ongelmien, kuten ärsytyksen, lievien palovammojen ja hyönteisten pistojen, hoitoon. Suosittelemme levittämään pienen määrän öljyä vaurioituneelle alueelle ja hieromaan sitä kevyesti, kunnes se imeytyy kokonaan. Jos sinulla on jokin sairaus tai käytät muita lääkkeitä, on tärkeää neuvotella apteekkarin kanssa ennen tämän tuotteen käyttöä.