• Perricone Vitamin C Ester Daily Brightening & Exfoliating Peel, 59 ml
  • Perricone Vitamin C Ester Daily Brightening & Exfoliating Peel, 59 ml
  • Perricone Vitamin C Ester Daily Brightening & Exfoliating Peel, 59 ml
-23%

Perricone Vitamin C Ester Daily Brightening & Exfoliating Peel, 59 ml

SKU-koodiPE5059883113234

C-vitamiinipitoiset kasvojen kuorinta-aineet

Normaalihinta €63,10 106,95 € / 100ml
Alennushinta €63,10 Normaalihinta €82,00
Säästät: -€18,90
106,95 € / 100ml
Perricone Vitamin C Ester Daily Brightening & Exfoliating Peel, 59 ml
Perricone Vitamin C Ester Daily Brightening & Exfoliating Peel, 59 ml
Normaalihinta €63,10 106,95 € / 100ml
Alennushinta €63,10 Normaalihinta €82,00
Säästät: -€18,90
106,95 € / 100ml

 

 

Edistyksellinen, huuhtelematon nuorentava kuorinta-aine, joka auttaa poistamaan kuolleita ihosoluja ja tasoittamaan epätasaista ihon pintaa sekä parantaa välittömästi ihon hehkua ja kirkkautta. Tämä kevyt ja nopeasti imeytyvä nestemäinen kuorinta-aine on riittävän hellävarainen päivittäiseen käyttöön. Se auttaa kirkastamaan ja kiinteyttämään ihoa sekä vähentämään värimuutoksia ja tummia läiskiä ajan mittaan, jolloin ihon sävy muuttuu näkyvästi terveemmäksi ja kirkkaammaksi.