• Perricone High Potency Face Finishing & Firming Toner, 118 ml
  • Perricone High Potency Face Finishing & Firming Toner, 118 ml
-23%

Perricone High Potency Face Finishing & Firming Toner, 118 ml

SKU-koodiPE651473713456

Kiinteyttävä kasvovesi, joka kuorii ihoa hellävaraisesti samalla kun se kosteuttaa ja rauhoittaa ihoa.

Normaalihinta €36,90 31,27 € / 100ml
Alennushinta €36,90 Normaalihinta €48,00
Säästät: -€11,10
31,27 € / 100ml
Perricone High Potency Face Finishing & Firming Toner, 118 ml
Perricone High Potency Face Finishing & Firming Toner, 118 ml
Normaalihinta €36,90 31,27 € / 100ml
Alennushinta €36,90 Normaalihinta €48,00
Säästät: -€11,10
31,27 € / 100ml

 

 

Tämä kevyt, ruusuntuoksuinen päivittäiskäyttöön tarkoitettu kasvovesi poistaa hellävaraisesti kuolleet ihosolut ja puhdistaa ihohuokoset epäpuhtauksista, rasvasta ja liasta, samalla kun se kiinteyttää, pehmentää ja pienentää näkyvästi laajentuneiden ihohuokosten ulkonäköä, jolloin iho muuttuu kiinteämmäksi, hienostuneemmaksi ja tasaisemmaksi. Se elvyttää, kosteuttaa ja rauhoittaa ihoa, jättäen sen säteilevän, raikkaan ja terveen näköiseksi.