• Naturcid Caraway 1Kg.
-5%

Naturcid Alcaravea 1 kg.

SKU-koodiNA8429215232211
NATURCID ALCARAVEA on luonnontuote, jota käytetään ruoansulatushäiriöiden hoitoon. Se sisältää kuminaa, kasvia, joka tunnetaan ruoansulatusta edistävistä ja ilmavaivoja lievittävistä ominaisuuksistaan. Se auttaa lievittämään ruoansulatushäiriöiden, närästyksen ja ilmavaivojen oireita. Tuote on saatavana 1 kg:n pakkauksena.
Normaalihinta €21,40 2,14 € / 100gr
Alennushinta €21,40 Normaalihinta €22,53
Säästät: -€1,13
2,14 € / 100gr
Loppuunmyyty
Naturcid Caraway 1Kg.
Naturcid Alcaravea 1 kg.
Normaalihinta €21,40 2,14 € / 100gr
Alennushinta €21,40 Normaalihinta €22,53
Säästät: -€1,13
2,14 € / 100gr

 

 
NATURCID ALCARAVEA on luonnontuote, jota käytetään ruoansulatushäiriöiden hoitoon. Se sisältää kuminaa, kasvia, joka tunnetaan ruoansulatusta edistävistä ja ilmavaivoja lievittävistä ominaisuuksistaan. Kumin auttaa lievittämään ruoansulatushäiriöiden, närästyksen ja ilmavaivojen oireita. NATURCID ALCARAVEA:ta käytetään ruoansulatuksen parantamiseen ja terveen ruoansulatusjärjestelmän edistämiseen. Tuote on saatavana 1 kg:n pakkauksissa.

Koostumus

NATURCID ALCARAVEA -tuote koostuu pääasiassa kumina-siemenistä.

Käyttöohje

NATURCID ALCARAVEA 1 kg on luonnonlääketieteessä ja fytoterapiassa käytettävä tuote ruoansulatuskanavaan liittyvien ruoansulatushäiriöiden hoitoon.

Ainesosat

NATURCID ALCARAVEA 1 kg:n pääasiallinen vaikuttava aine on kumina.