• Naturben Depurben 250+50Ml.
-21%

Naturben Depurben 250+50 ml.

SKU-koodiNA8414652500139
Nestemäinen ravintolisä, joka on pakattu kampanjapakkauksessa. Valmistettu kasviperäisistä ainesosista, ja suunniteltu helppoon ja säännölliseen käyttöön.
Normaalihinta €25,10 50,2 € / 100ml
Alennushinta €25,10 Normaalihinta €31,75
Säästät: -€6,65
50,2 € / 100ml
Loppuunmyyty
Naturben Depurben 250+50Ml.
Naturben Depurben 250+50 ml.
Normaalihinta €25,10 50,2 € / 100ml
Alennushinta €25,10 Normaalihinta €31,75
Säästät: -€6,65
50,2 € / 100ml

 

 
Naturben Depurben 250+50 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään ruoansulatuskanavan hoitoon. Tietokannassa ei kuitenkaan ole tämän tuotteen laajaa kuvausta espanjaksi.