• Mycofit Bikrem Hidractive Fps 50 50Ml.
-9%

Mycofit Bikrem Hidractive SPF 50 50 ml.

SKU-koodiSA8414606953530
MYCOFIT BIKREM HIDRACTIVE SPF 50 50 ml on korkean suojakertoimen (SPF 50) aurinkovoide. Tämä voide kosteuttaa ihoa tehokkaasti ja suojaa sitä samalla haitallisilta auringon säteiltä. Sen erityinen koostumus auttaa ehkäisemään auringonpolttamia ja auringonvalolle altistumisen aiheuttamaa ihon ennenaikaista vanhenemista. Se sopii kaikille ihotyypeille, ja sitä suositellaan käytettäväksi päivittäin ihon suojaamiseksi ja terveyden ylläpitämiseksi.
Normaalihinta €24,50 49,0 € / 100ml
Alennushinta €24,50 Normaalihinta €26,83
Säästät: -€2,33
49,0 € / 100ml
Mycofit Bikrem Hidractive Fps 50 50Ml.
Mycofit Bikrem Hidractive SPF 50 50 ml.
Normaalihinta €24,50 49,0 € / 100ml
Alennushinta €24,50 Normaalihinta €26,83
Säästät: -€2,33
49,0 € / 100ml

 

 
MYCOFIT BIKREM HIDRACTIVE SPF 50 50 ml on aurinkosuojatuote, joka tarjoaa korkean aurinkosuojan SPF-arvolla 50. Tämä aurinkovoide on kehitetty suojaamaan ihoa auringon ultraviolettisäteilyn (UV) haitallisilta vaikutuksilta. Se kosteuttaa ihoa tehokkaasti ja auttaa ehkäisemään auringonvalon aiheuttamaa kuivumista ja ennenaikaista ikääntymistä. Se sopii erinomaisesti päivittäiseen käyttöön ulkoilun yhteydessä, ja sitä suositellaan levitettäväksi runsaasti iholle ennen auringolle altistumista.

Käyttöohjeet

MYCOFIT BIKREM HIDRACTIVE SPF 50 50 ml:n käyttöohje on levittää riittävä määrä tuotetta puhtaalle ja kuivalle iholle vähintään 15 minuuttia ennen auringolle altistumista. Tuotetta suositellaan levitettäväksi tasaisesti koko vartalolle, välttäen silmiin joutumista. On tärkeää uusia levitys 2 tunnin välein tai uinnin, hikoilun tai pyyhkeellä kuivautumisen jälkeen, jotta aurinkosuoja pysyy riittävänä.

Ainesosat

MYCOFIT BIKREM HIDRACTIVE SPF 50 50 ml:n pääasiallinen vaikuttava aine on tuntematon.