• Heliocare 360º Color Water Gel Bronze SPF 50+ 50 ml
  • Heliocare 360º Color Water Gel Bronze SPF 50+ 50 ml
  • Heliocare 360º Color Water Gel Bronze SPF 50+ 50 ml
  • Heliocare 360º Color Water Gel Bronze SPF 50+ 50 ml
-23%

Heliocare 360º Color Water Gel Bronze SPF 50+ 50 ml

SKU-koodi204428

Värillinen geelimuotoinen aurinkovoide, joka on suunniteltu suojaamaan ihoa auringonvalolta, kosteuttamaan ihoa ja peittämään ihon epätasaisuuksia. Pronssinen sävy.

Sisältää 50 ml.

Tämä tuotemerkki kuuluu Cantabria Labsille.

Normaalihinta €24,69 49,38 € / 100ml
Alennushinta €24,69 Normaalihinta €32,03
Säästät: -€7,34
49,38 € / 100ml
Heliocare 360º Color Water Gel Bronze SPF 50+ 50 ml
Heliocare 360º Color Water Gel Bronze SPF 50+ 50 ml
Normaalihinta €24,69 49,38 € / 100ml
Alennushinta €24,69 Normaalihinta €32,03
Säästät: -€7,34
49,38 € / 100ml

 

 

HELIOCARE 360º Color Water Gel Bronze SPF 50+ 50 ml

HELIOCARE 360º Color Water Gel Bronze SPF 50+ 50 ml on tuote, joka tarjoaa korkean suojan SPF 50 -suojakertoimensa ansiosta. Se sisältää optimaalisen ja vakaan yhdistelmän aurinkosuodattimia sekä hyaluronihappoa ja E-vitamiinia. Nämä ainesosat yhdistyvät tarjoamaan intensiivistä kosteutusta 48 tunnin ajan ja auttavat samalla tasoittamaan ihon sävyä ja peittämään epätasaisuuksia. Tuote suojaa ihoa UVA-/UVB-, näkyvältä ja infrapunasäteilyltä. Sen pehmeä ja silkkinen lopputulos antaa iholle terveen hehkun.

Kenelle tuote sopii

HELIOCARE 360º Color Water Gel Bronze SPF 50+ 50 ml sopii kaikille ihotyypeille, myös herkälle iholle.

Edut

HELIOCARE 360º Color Water Gel Bronze SPF 50+ 50 ml on oftalmologisesti ja dermatologisesti testattu, ei-komedogeeninen, vesi- ja hikoilunkestävä tuote. Se on erittäin ihoystävällinen ja sisältää korjaavia ja antioksidanttisia vaikuttavia aineita, jotka neutraloivat ja korjaavat auringon aiheuttamia vaurioita.

Käyttöohje

Ravista ennen käyttöä. Levitä runsaasti ja tasaisesti kasvoille ennen auringolle altistumista. Levitä uudelleen säännöllisesti, erityisesti pitkän uinnin tai runsaan hikoilun jälkeen.

Apteekin suositus

Jos ilmenee oireita, lopeta tuotteen käyttö ja ota yhteyttä lääkäriin. Jos sinulla on kysyttävää tuotteesta HELIOCARE 360º Color Water Gel Bronze SPF 50+ 50 ml, ota yhteyttä Farmaciasdirectin apteekkiin.

Koostumus

Optimaalinen ja vakaa yhdistelmä aurinkosuodattimia, Fernblock®+, glykosylaasia, Physavie, E-vitamiinia, pitkäkestoista kosteutusjärjestelmää ja verkostoutunutta hyaluronihappoa.