• Miniland Sweetbeat Gel 250Ml
-21%

Miniland Gel Sweetbeat 250 ml

SKU-koodiMI8413082892111
250 ml:n ultraäänijohteinen geeliastia, käytettäväksi sweetBeat-sydämenlyöntien kuuntelulaitteemme kanssa
Normaalihinta €5,40 2,16 € / 100ml
Alennushinta €5,40 Normaalihinta €6,80
Säästät: -€1,40
2,16 € / 100ml
Loppuunmyyty
Miniland Sweetbeat Gel 250Ml
Miniland Gel Sweetbeat 250 ml
Normaalihinta €5,40 2,16 € / 100ml
Alennushinta €5,40 Normaalihinta €6,80
Säästät: -€1,40
2,16 € / 100ml

 

 
250 ml:n ultraäänijohteinen geeliastia, käytettäväksi sweetBeat-sydämenlyöntien kuuntelulaitteemme kanssa