• Livisto Crystalyx Cattle Booster 22,5 Kg
-6%

Livisto Crystalyx Cattle Booster 22,5 kg

SKU-koodiLI4026921174428
22,5 kg:n ravintolisä karjalle, joka on suunniteltu parantamaan eläinten terveyttä ja tuotantoa.
Normaalihinta €54,00 2,4 € / 1kg
Alennushinta €54,00 Normaalihinta €57,69
Säästät: -€3,69
2,4 € / 1kg
Livisto Crystalyx Cattle Booster 22,5 Kg
Livisto Crystalyx Cattle Booster 22,5 kg
Normaalihinta €54,00 2,4 € / 1kg
Alennushinta €54,00 Normaalihinta €57,69
Säästät: -€3,69
2,4 € / 1kg

 

 
Livisto Crystalyx Cattle Booster 22,5 kg on ravintolisä, joka on kehitetty parantamaan karjan terveyttä, suorituskykyä ja tuottavuutta. Se tarjoaa välttämättömiä ravintoaineita, jotka tukevat kasvua ja maidontuotantoa sekä edistävät karjan yleistä terveyttä.

Ominaisuudet

- Paino: 22,5 kg - Käyttötarkoitus: Ravintolisä karjalle - Parantaa terveyttä ja suorituskykyä - Tukee kasvua ja maidontuotantoa - Edistää karjan yleistä terveyttä