• L'Oreal Paris Men Expert Serum Derma Control, 30 ml
  • L'Oreal Paris Men Expert Serum Derma Control, 30 ml
  • L'Oreal Paris Men Expert Serum Derma Control, 30 ml
  • L'Oreal Paris Men Expert Serum Derma Control, 30 ml
  • L'Oreal Paris Men Expert Serum Derma Control, 30 ml
  • L'Oreal Paris Men Expert Serum Derma Control, 30 ml
  • L'Oreal Paris Men Expert Serum Derma Control, 30 ml
  • L'Oreal Paris Men Expert Serum Derma Control, 30 ml
  • L'Oreal Paris Men Expert Serum Derma Control, 30 ml
  • L'Oreal Paris Men Expert Serum Derma Control, 30 ml
  • L'Oreal Paris Men Expert Serum Derma Control, 30 ml
  • L'Oreal Paris Men Expert Serum Derma Control, 30 ml
  • L'Oreal Paris Men Expert Serum Derma Control, 30 ml
-15%

L'Oreal Paris Men Expert Serum Derma Control, 30 ml

SKU-koodiLO3600524195649
L'ORÉAL Paris Men Expert Derma Control Oil-Control kasvojen kosteusvoide SPF30, sisältää niasiinamidia
Normaalihinta €11,00 36,67 € / 100ml
Alennushinta €11,00 Normaalihinta €12,90
Säästät: -€1,90
36,67 € / 100ml
L'Oreal Paris Men Expert Serum Derma Control, 30 ml
L'Oreal Paris Men Expert Serum Derma Control, 30 ml
Normaalihinta €11,00 36,67 € / 100ml
Alennushinta €11,00 Normaalihinta €12,90
Säästät: -€1,90
36,67 € / 100ml

 

 
L'ORÉAL Paris Men Expertin Derma Control Anti-Imperfecciones -seerumi, joka sisältää niasiiniamidia ja salisyylihappoa, on suunniteltu erityisesti miehille, joilla on rasvainen ja akneen taipuvainen iho, ja sen koostumus sisältää ihotautilääkäreiden suosittelemia vaikuttavia aineita. Tämä innovatiivinen tuote torjuu tehokkaasti ihon epäpuhtauksia ja finnejä, mukaan lukien aknen jälkeiset arvet ja pigmenttimuutokset, samalla kun se kunnioittaa ihon luonnollista suojakerrosta. Ihanteellinen valinta puhtaamman, tasaisemman ja terveemmän ihon saavuttamiseen ilman, että ihon luonnollinen tasapaino häiriintyy.

Koostumus

909484 6 - AINESOSAT: AQUA / VESI • ALKOHOLI, DENAT. • NIACINAMIDE • GLYCERIN • PROPANEDIOL • ASCORBYL GLUCOSIDE • HYDROXYACETOPHENONE • HYDROXYETHYLPIPERAZINE ETHANE SULFONIC ACID • LACTIC ACID • PHYTIC ACID • NATRIUMHYDROKSIDI • HYDROKSIPROPYYLIGUAR • PEG-60 HYDROGENOITU RISTIÖÖLI • SALISYYLIHAPPO • PARFUM / TUOKSU (F.I.L. Z70047925/1).

Käyttöohjeet

Levitä aamuin ja illoin puhtaalle iholle. Laita 3 tippaa kämmenelle. Hiero käsiä toisiaan vasten. Hiero hellävaraisesti, kunnes tuote on imeytynyt kokonaan. Käytä osana päivittäistä ihonhoitorutiiniasi parhaiden tulosten saavuttamiseksi.

Ainesosat

909484 6 - AINESOSAT: AQUA / VESI • ALKOHOLI DENAT. • NIACINAMIDE • GLYCERIN • PROPANEDIOL • ASCORBYL GLUCOSIDE • HYDROXYACETOPHENONE • HYDROXYETHYLPIPERAZINE ETHANE SULFONIC ACID • LACTIC ACID • PHYTIC ACID • NATRIUMHYDROKSIDI • HYDROKSIPROPYYLIGUAR • PEG-60 HYDROGENOITU RITSINÖLJY • SALISYYLIHAPPO • PARFUM / TUOKSU (F.I.L. Z70047925/1).
Lääketeollisuus
neuvo
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me
Toimittaja: L'Oréal S.A. Toimittajan osoite: 14 Rue Royale, 75008 ParisMatkapuhelin: +33 1 40 20 50 50