• Kangoo Skin Balanced Shampoo 250 ml
-10%

Kangoo Skin Balanced -shampoo, 250 ml

SKU-koodiKA8436532731693

säännölliseen käyttöön tarkoitettu shampo, joka edistää ihon mikrobiomin tasapainoa

Normaalihinta €12,00 4,8 € / 100ml
Alennushinta €12,00 Normaalihinta €13,28
Säästät: -€1,28
4,8 € / 100ml
Kangoo Skin Balanced Shampoo 250 ml
Kangoo Skin Balanced -shampoo, 250 ml
Normaalihinta €12,00 4,8 € / 100ml
Alennushinta €12,00 Normaalihinta €13,28
Säästät: -€1,28
4,8 € / 100ml

 

 

Tuote on kehitetty pehmeälle, hypoallergeeniselle puhdistusemäkselle, joka kosteuttaa ihoa ja säilyttää sen luonnollisen tasapainon. Quora Noni™

100 % luonnollinen ainesosa, joka on tuotettu kasvien kantasoluista.

Auttaa palauttamaan ihon mikrobiotan tasapainon ja tarjoaa parempaa suojaa haitallisia ulkoisia tekijöitä vastaan.

- Aloe vera: Rauhoittavia ja kosteuttavia ominaisuuksia.

- Kehäkukka: Parantavia ja rauhoittavia ominaisuuksia.

Käyttöohjeet

1 - Kostuta iho kokonaan lämpimällä vedellä.

2 - Levitä Kangoo® Skin Balance -tuotetta ja hiero sitä huolellisesti, jotta se imeytyy hyvin ja levittyy tasaisesti iholle.

3 - Anna tuotteen vaikuttaa muutama minuutti ennen huuhtelua vedellä.

4 - Toista käsittely tarvittaessa, jotta iho puhdistuu kunnolla.

5 - Kuivaa iho.

Ainesosat

Quora noni, kehäkukka, aloe vera