Kokoelma:

KANGOO

  • Kangoo Atopic Shampoo, 300 ml
    -11%

    Kangoo Atopinen shampo, 300 ml

    Normaalihinta €21,60 7,2 € / 100ml
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €24,37
    Säästät: -€2,77
    7,2 € / 100ml
  • Kangoo Skin Balanced Shampoo 250 ml
    -10%

    Kangoo Skin Balanced -shampoo, 250 ml

    Normaalihinta €12,00 4,8 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €13,28
    Säästät: -€1,28
    4,8 € / 100ml
  • Kangoo Seb Shampoo, 300 ml
    -10%

    Kangoo Seb-shampoo, 300 ml

    Normaalihinta €22,88 7,63 € / 100ml
    Alennushinta €22,88 Normaalihinta €25,42
    Säästät: -€2,54
    7,63 € / 100ml
  • Kangoo Pyo Shampoo, 300 ml
    -14%

    Kangoo Pyo-shampoo, 300 ml

    Normaalihinta €21,80 7,27 € / 100ml
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €25,42
    Säästät: -€3,62
    7,27 € / 100ml