• Heliocare Pack 360 Sensation 50 ml + Minitallat Advanced
  • Heliocare Pack 360 Sensation 50 ml + Minitallat Advanced
-64%

Heliocare Pack 360 Sensation 50 ml + Minitallat Advanced

SKU-koodiHE8436574365412

Tutustu upeaan Heliocare Sensation -pakettiin, joka sisältää 100 ml:n Advance-geelin ja 360 D Plus -kapselit. Suojaa ihoasi vaivattomasti tällä ainutlaatuisella yhdistelmällä. Nyt salaisuus säteilevään ihoon on käden ulottuvillasi. Älä missaa tätä!

Normaalihinta €24,50 49,0 € / 100ml
Alennushinta €24,50 Normaalihinta €68,90
Säästät: -€44,40
49,0 € / 100ml
Heliocare Pack 360 Sensation 50 ml + Minitallat Advanced
Heliocare Pack 360 Sensation 50 ml + Minitallat Advanced
Normaalihinta €24,50 49,0 € / 100ml
Alennushinta €24,50 Normaalihinta €68,90
Säästät: -€44,40
49,0 € / 100ml

 

 

Heliocare Pack Sensation on kattava paketti, joka sisältää 50 ml:n geelimuotoisen aurinkovoiteen, 100 ml:n minikokoisen Advance-geelin sekä 360 D Plus -minikapselipakkauksen, jossa on 7 kapselia. Tämä pakkaus tarjoaa edistyksellistä aurinkosuojaa sekä sisäisesti että ulkoisesti ja auttaa ehkäisemään auringonvalolle altistumisen aiheuttamaa ihon ennenaikaista vanhenemista.

Koostumus

Geelimuotoinen aurinkovoide sisältää erittäin tehokkaita aurinkosuodattimia, jotka suojaavat ihoa UV-säteilyn aiheuttamilta vaurioilta. 360 D Plus -kapselit sisältävät antioksidantteja, jotka auttavat neutraloimaan auringon säteilyn tuottamia vapaita radikaaleja. Advance-geeli sisältää ainesosia, kuten hyaluronihappoa ja E-vitamiinia, jotka kosteuttavat ja uudistavat ihoa.

Käyttöohjeet

Levitä aurinkosuojageeli puhtaalle iholle ennen auringossa oleskelua. Ota yksi kapseli päivittäin ennen auringossa oleskelua tehostaaksesi suojaa sisältäpäin. Levitä Advance-geeliä auringossa oleskelun jälkeen rauhoittamaan ja kosteuttamaan ihoa.