• Heliocare 360º Colour Gel Oil Free Beige Spf 50+ 50 Ml
  • Heliocare 360º Color Gel Oil Free Beige SPF 50+ 50 ml
  • Heliocare 360º Color Gel Oil Free Beige SPF 50+ 50 ml
  • Heliocare 360º Color Gel Oil Free Beige SPF 50+ 50 ml
-23%

Heliocare 360º Color Gel Oil Free Beige SPF 50+ 50 ml

SKU-koodi187359

Öljytön, värillinen geelimuotoinen aurinkovoide, joka peittää ihon epätasaisuudet ja tasoittaa ihonväriä luonnollisesti. Beige sävy.

Sisältää 50 ml.

Tämä tuotemerkki kuuluu Cantabria Labs-yritykseen.

Normaalihinta €24,69 49,38 € / 100ml
Alennushinta €24,69 Normaalihinta €32,03
Säästät: -€7,34
49,38 € / 100ml
Heliocare 360º Colour Gel Oil Free Beige Spf 50+ 50 Ml
Heliocare 360º Color Gel Oil Free Beige SPF 50+ 50 ml
Normaalihinta €24,69 49,38 € / 100ml
Alennushinta €24,69 Normaalihinta €32,03
Säästät: -€7,34
49,38 € / 100ml

 

 

HELIOCARE 360º öljytön geeli, väri beige, SPF50+

Tämä on erittäin kevyt, värillinen geelimuotoinen aurinkovoide, joka jättää iholle kuivan tuntuman. Se tasoittaa ihon sävyä ja peittää epätasaisuudet luonnollisesti.

Värillinen ja nestemäinen koostumus, sopii päivittäiseen käyttöön, luonnollinen vaikutus ja tasoittaa ihon sävyä. Sopii peittämään ihon epätasaisuuksia jättäen ihon pehmeäksi, hehkuvaksi ja suojatuksi.

Tuote on saatavana kätevässä 50 ml:n pakkauksessa.

Kenelle tuote sopii

Sopii kaikille ihotyypeille, myös sekaiholle.

Edut

  • Annostelijalla varustettu purkki.
  • Erittäin kevyt geelimäinen koostumus.
  • Säätelee talin tuotantoa.
  • Mattapintainen, kuiva kosketus.
  • Parabeeniton ja oktokryleeniton koostumus.
  • Ei tukki ihohuokosia.
  • Beige sävy.

Käyttöohje

Ravista ennen käyttöä. Levitä Heliocare 360º Gel Oil-Free Color Beige SPF50+ runsaasti ja tasaisesti ennen auringolle altistumista. Levitä uudelleen säännöllisesti, erityisesti pitkän uinnin tai runsaan hikoilun jälkeen.

Ammattilaisen vinkki

Heliocare 360º Gel Oil-Free Color Beige SPF50+ -valmisteen koostumus yhdistää ainutlaatuisen Fernblock FC-teknologian, joka takaa fotoimmuunisuojan neljää säteilytyyppiä (UVA, UVB, Vis, IR) vastaan sekä tehokkaan antioksidanttisen ja korjaavan vaikutuksen auringon aiheuttamia vaurioita vastaan.

Koostumus

Optimaalinen ja vakaa yhdistelmä aurinkosuodattimia, Fernblock® +, glykosylaasia, Physavie, OTZ 10, biomimeettistä melaniinia, talin tuotantoa säätelevää ja ihoa mattavaa kompleksia sekä arginiinia.