• Hawaiian Tropic HT Hydrating Protection SPF 15, 180 ml
  • Hawaiian Tropic HT Hydrating Protection SPF 15, 180 ml
-22%

Hawaiian Tropic HT Hydrating Protection SPF 15, 180 ml

SKU-koodiHA5099821001407

Hawaiian Tropic Hydrating Protection SPF 15 180 ml

Normaalihinta €11,60 6,44 € / 100ml
Alennushinta €11,60 Normaalihinta €14,88
Säästät: -€3,28
6,44 € / 100ml
Hawaiian Tropic HT Hydrating Protection SPF 15, 180 ml
Hawaiian Tropic HT Hydrating Protection SPF 15, 180 ml
Normaalihinta €11,60 6,44 € / 100ml
Alennushinta €11,60 Normaalihinta €14,88
Säästät: -€3,28
6,44 € / 100ml

 

 

Aurinkovoide, jossa on kosteuttavia silkkisäikeitä. Suosituin tuotesarjamme Silk Hydration: markkinoiden ainoa voide, jossa on kosteuttavia silkkisäikeitä. Keskitason UVA-/UVB-suojan tarjoava aurinkovoide, SPF 15. Sisältää luonnollisia silkkiproteiineja, antioksidantteja ja glyseriiniä. Ainoa aurinkovoide, joka tarjoaa ihollesi ainutlaatuisen trooppisen tuoksun. Kosteuttaa ihoa tehokkaasti 12 tunnin ajan. Kevyt koostumus: Jättää iholle miellyttävän ja pehmeän tunteen. Korkea UVA/UVB-suojaus. Vedenkestävä. Lotion-pakkaus: 180 ml. Ihosyöpäyhdistyksen suosittelema. Hawaiian Tropicin laatutakuulla.

Koostumus

Aqua
Diisopropyyliadipaatti
Oktokryleeni
Etyyliheksyylisalisylaatti
Butyylioktyylisalisylaatti
Butyylimetoksidibentsoyyylimetaani
Hydroksietyyliakrylaatti/natriumakryloyylidimetyylitauraatti-kopolymeeri
Glyseriini
Setearyylialkoholi
Akrylaatit/C12–22-alkyylimetakrylaattikopolymeeri
fenoksietanoli
Isoheksadekaani
Kaprylyyliglykoli
Bentsyylialkoholi
Kloorifenesiini
Hajuvesi
Disethylfosfaatti
Ceteth-10-fosfaatti
Polysorbaatti 60
Ksantaanikumi
Dinatrium-EDTA
Kookosglukosidi
Butyrospermum Parkii -voi
Theobroma-kaakaopavun siemenvoi
Aminometyylipropanoli
Mika
Linalool
Tokoferyyliasetaatti
CI 77891
Limoneeni
Psidium guajava -hedelmäuute
Plumeria Acutifolia -kukkauute
Passiflora incarnata -hedelmäuute
Mangifera indica -hedelmäuute
Carica papaya -hedelmäuute
Natriumaskorbyylifosfaatti
CI 77492

Ainesosat

Vesi
Diisopropyyliadipaatti
oktokryleeni
Etyyliheksyylisalisylaatti
Butyylioktyylisalisylaatti
Butyylimetoksidibentsoyyylimetaani
Hydroksietyyliakrylaatti/natriumakryloyylidimetyylitauraatti-kopolymeeri
Glyseroli
Cetearyylialkoholi
Akrylaatit/C12–22-alkyylimetakrylaattikopolymeeri
fenoksietanoli
Isoheksadekaani
Kaprylyyliglykoli
Bentsyylialkoholi
Kloorifenesiini
Hajuvesi
Disethylifosfaatti
Ceteth-10-fosfaatti
Polysorbaatti 60
Ksantaanikumi
Dinatrium-EDTA
Kookosglukosidi
Butyrospermum Parkii -voi
Theobroma-kaakaopavun siemenvoi
Aminometyylipropanoli
Mika
Linalool
Tokoferyyliasetaatti
CI 77891
Limoneeni
Psidium guajava -hedelmäuute
Plumeria Acutifolia -kukkauute
Passiflora incarnata -hedelmäuute
Mangifera indica -hedelmäuute
Carica papaya -hedelmäuute
Natriumaskorbyylifosfaatti
CI 77492