• Hawaiian Tropic HT Glowing Protection SPF 30, 180 ml
  • Hawaiian Tropic HT Glowing Protection SPF 30, 180 ml
  • Hawaiian Tropic HT Glowing Protection SPF 30, 180 ml
-16%

Hawaiian Tropic HT Glowing Protection SPF 30, 180 ml

SKU-koodiHA5099821001834

Hawaiian Tropic Glowing Protection SPF 30 180 ml

Normaalihinta €11,00 6,11 € / 100ml
Alennushinta €11,00 Normaalihinta €13,15
Säästät: -€2,15
6,11 € / 100ml
Hawaiian Tropic HT Glowing Protection SPF 30, 180 ml
Hawaiian Tropic HT Glowing Protection SPF 30, 180 ml
Normaalihinta €11,00 6,11 € / 100ml
Alennushinta €11,00 Normaalihinta €13,15
Säästät: -€2,15
6,11 € / 100ml

 

 

Kaikille ihotyypeille sopiva aurinkovoide, joka on ihanteellinen niille, jotka haluavat tehokasta suojaa ja kattavaa hoitoa. Sen ainutlaatuinen ”Ultra Radiance” -koostumus tarjoaa iholle kolminkertaisen hoidon: se suojaa, pehmentää ja jättää ihon täyteläiseksi ja säteileväksi. Korkean SPF 30 -suojakertoimen ansiosta se takaa luotettavan suojan auringon aiheuttamilta vaurioilta.
Antioksidantteja sisältävä voide ei ainoastaan suojaa, vaan myös ravitsee ihoa ja jättää sen tuntuman kevyeksi ja silkkiseksi. Lisäksi sen trooppinen kookosaromi tarjoaa ainutlaatuisen aistielämyksen. Vastustamaton sekoitus trooppisia hedelmiä sekä C- ja E-vitamiineja täydentää voiteen vaikutusta tuoden ihollesi raikkautta ja elinvoimaa samalla, kun se suojaa sinua auringolta.
Ihanteellinen auringon nauttimiseen, kun voit olla varma, että hoidat ihoasi kattavasti ja luonnollisesti.

Koostumus

Aqua
Octocrylene
Glycerin
Etyyliheksyylisalisylaatti
Butyylimetoksidibentsoyyli-metaani
C12–15-alkyylibentsoaatti
Denaturoitu alkoholi
Dibutyyliadipaatti
VP/eikoseeni-kopolymeeri
Fenyylibentsimidazoolisulfonihappo
Setearyylialkoholi
Fenoksietanoli
Glyseryylistearaatti
Tokoferyyliasetaatti
natriumstearoyyliglutamaatti
bis-etyyliheksyylioksifenolimetoksifenyylitratsiini
Hajuvesi
Natriumhydroksidi
Ksantaanikumi
Akrylaatit/C10-30-alkyyliakrylaattikopolymeeri
Butyrospermum Parkii -voi
Natriumaskorbyylifosfaatti
Dinatrium-EDTA
heksyylisinnamali
Linalool
Carica papaya -hedelmäuute
Mangifera indica -hedelmäuute
Passiflora Incarnata -hedelmäuute
Plumeria Acutifolia -kukkauute
Psidium guajava -hedelmäuute.

Ainesosat

Vesi
Oktokryleeni
Glyseriini
Etyyliheksyylisalisylaatti
Butyylimetoksidibentsoyyli-metaani
C12–15-alkyylibentsoaatti
Denaturoitu alkoholi
Dibutyyliadipaatti
VP/eikoseenikopolymeeri
Fenyylibentsimidazoolisulfonihappo
Setearyylialkoholi
Fenoksietanoli
Glyseryylistearaatti
Tokoferyyliasetaatti
natriumstearoyyliglutamaatti
bis-etyyliheksyylioksifenolimetoksifenyylitratsiini
Hajuste
Natriumhydroksidi
Ksantaanikumi
Akrylaatit/C10-30-alkyyliakrylaattikrossipolymeeri
Butyrospermum Parkii -voi
Natriumaskorbyylifosfaatti
Dinatrium-EDTA
heksyylisinnamali
Linalool
Carica papaya -hedelmäuute
Mangifera indica -hedelmäuute
Passiflora incarnata -hedelmäuute
Plumeria Acutifolia -kukkauute
Psidium guajava -hedelmäuute.