• Hawa Pharma Hawa Dren 500Ml.
-5%

Hawa Pharma Hawa Dren 500 ml.

SKU-koodiHA5600229712422
Nestemäinen ravintolisä, joka toimitetaan 500 ml:n pullossa. Valmistettu kasviuutteista; helppo annostella, joten se sopii erinomaisesti osaksi henkilökohtaista hyvinvointiohjelmaa.
Normaalihinta €28,30 5,66 € / 100ml
Alennushinta €28,30 Normaalihinta €29,79
Säästät: -€1,49
5,66 € / 100ml
Loppuunmyyty
Hawa Pharma Hawa Dren 500Ml.
Hawa Pharma Hawa Dren 500 ml.
Normaalihinta €28,30 5,66 € / 100ml
Alennushinta €28,30 Normaalihinta €29,79
Säästät: -€1,49
5,66 € / 100ml

 

 
Hawa Pharma Hawa Dren 500 ml on tuote, jota käytetään nesteiden ja myrkkyjen poistamiseen kehosta. Se auttaa vähentämään nesteen kertymistä ja edistää munuaisten normaalia toimintaa. Tätä tuotetta voidaan käyttää osana laihdutusohjelmaa tai nestekertymän aiheuttaman turvotuksen ja raskauden tunteen lievittämiseen. On suositeltavaa noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella lääkärin kanssa ennen minkään laihdutusohjelman tai ravintolisän aloittamista.

Koostumus

Valitettavasti tietokannassa ei ole tietoja Hawa Pharma Hawa Dren 500 ml -tuotteen ainesosista.

Käyttöohje

Hawa Pharma Hawa Dren 500 ml:n käyttöohje on seuraava: ota 10 ml tuotetta laimennettuna lasilliseen vettä kahdesti päivässä, mieluiten ennen pääaterioita. Tuotetta on tärkeää ravistaa hyvin ennen käyttöä.

Apteekin neuvo

Valitettavasti tietokannassa ei ole tietoja Hawa Pharma Hawa Dren 500 ml -tuotteen erityisistä varotoimista. Tarkat tiedot varotoimista saat tuotteen etiketistä tai keskustelemalla terveydenhuollon ammattilaisen kanssa.