• Forza Vitale Sys.Tarassaco 50Ml.
-21%

Forza Vitale Sys. Tarassaco 50 ml.

SKU-koodiFO8023966700694
Forza Vitale Sys.Tarassaco 50 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään ruoansulatuskanavan hoitoon. Se sisältää voikukan uutetta, joka tunnetaan diureettisista ja ruoansulatusta edistävistä ominaisuuksistaan. Suositeltava annostus on 20 tippaa laimennettuna veteen kolme kertaa päivässä, mieluiten ennen ateriaa. Tämä tuote voi auttaa parantamaan ruoansulatusta, stimuloimaan sappituotantoa ja lievittämään ruoansulatushäiriöiden oireita. On kuitenkin tärkeää konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen minkään kasviperäisen hoidon aloittamista.
Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,30
39,6 € / 100ml
Loppuunmyyty
Forza Vitale Sys.Tarassaco 50Ml.
Forza Vitale Sys. Tarassaco 50 ml.
Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,30
39,6 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Sys.Tarassaco 50 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään ruoansulatuskanavan hoitoon. Se sisältää voikukan uutetta, joka tunnetaan virtsanpoistoa edistävistä ja ruoansulatusta helpottavista ominaisuuksistaan. Suositeltava annostus on 20 tippaa laimennettuna veteen kolme kertaa päivässä, mieluiten ennen ateriaa. Tämä tuote voi auttaa parantamaan ruoansulatusta, stimuloimaan sappituotantoa ja lievittämään ruoansulatushäiriöiden oireita. On kuitenkin tärkeää konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen kasvilääkehoidon aloittamista.

Koostumus

Forza Vitale Sys.Tarassaco 50 ml sisältää pääainesosana voikukkauutetta.

Vaikuttavat aineet

Forza Vitale Sys.Tarassaco 50 ml:n pääainesosa on voikukkauute.