• Forza Vitale Sys.Ortica 50Ml.
-21%

Forza Vitale Sys.Ortica 50 ml.

SKU-koodiFO8023966701288
Forza Vitale Sys.Ortica 50 ml on ruoansulatusjärjestelmään tarkoitettu kasviperäinen valmiste. Sitä käytetään luonnollisena ravintolisänä ruoansulatusjärjestelmän terveyden ja hyvinvoinnin edistämiseen. Suositeltu annostus on 10 tippaa vedellä laimennettuna kolme kertaa päivässä, mieluiten ennen ateriaa. Tämä tuote sisältää nokkosuutetta, jota on perinteisesti käytetty lievittämään ruoansulatushäiriöiden oireita, kuten ruoansulatushäiriöitä, närästystä ja ilmavaivoja. On kuitenkin tärkeää neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista, erityisesti jos käytät muita lääkkeitä tai sinulla on ennestään jokin sairaus.
Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,30
39,6 € / 100ml
Loppuunmyyty
Forza Vitale Sys.Ortica 50Ml.
Forza Vitale Sys.Ortica 50 ml.
Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,30
39,6 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Sys.Ortica 50 ml on ruoansulatusjärjestelmään tarkoitettu kasviperäinen valmiste. Sitä käytetään luonnollisena ravintolisänä ruoansulatusjärjestelmän terveyden ja hyvinvoinnin edistämiseen. Suositeltu annostus on 10 tippaa laimennettuna veteen kolme kertaa päivässä, mieluiten ennen ateriaa. Tämä tuote sisältää nokkosen uutetta, jota on perinteisesti käytetty lievittämään ruoansulatushäiriöiden oireita, kuten ruoansulatushäiriöitä, närästystä ja ilmavaivoja. On kuitenkin tärkeää neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista, etenkin jos käytät muita lääkkeitä tai sinulla on ennestään jokin sairaus.

Koostumus

Forza Vitale Sys.Ortica 50 ml sisältää nokkosuutetta pääainesosana.

Vaikuttavat aineet

Tämän tuotteen pääainesosa on nokkosen uute.